Craig Mazin wierzy, że produkcja 2. sezonu The Last of Us rozpocznie się wkrótce

Krzysztof Żołyński
2023/09/26 09:35
0
0

Craig Mazin zadowolony z porozumienia gildii scenarzystów z wytwórniami. Liczy na szybkie wznowienie prac nad 2. sezonem The Last of Us.

Ostatnio pisaliśmy, że jest szansa na zakończenie wielomiesięcznego strajku scenarzystów. Zrzeszający ich związek zawarł wstępne porozumienie z przedstawicielami branży filmowej. Gildia scenarzystów uznała, że wynegocjowane warunki są akceptowalne, ale do ostatecznego zakończenia strajków, konieczne jest przegłosowanie porozumienia przez jej członków. Craig Mazin zareagował entuzjastycznie na tę wiadomość.

Craig Mazin wierzy, że produkcja 2. sezonu The Last of Us rozpocznie się wkrótce

Jeden z showrunnerów The Last of Us podzielił się w internecie informacją, że w związku z ugodą pomiędzy związkiem scenarzystów a przedstawicielami wytwórni i streamerów, jest bardzo duża szansa na powrót na plan zdjęciowy i dokończenie 2. sezonu The Last of Us.

The Last of Us – kiedy wznowienie prac nad 2. sezonem?

Jestem bardzo dumny z WGA i podekscytowany powrotem do pracy nad drugim sezonem The Last of Us. Strajk nie został jeszcze oficjalnie zniesiony, ale gdy to nastąpi, natychmiast przystąpimy do działania!
Nieco wcześniej, drugi showrunner serialu i twórca gry, na której bazuje, Neil Druckmann, opublikował wiadomość, w której nakreślił zarys scenariusza na sezon 2.

GramTV przedstawia:

Optymizm to bardzo ważna rzecz i oby rzeczywiście szybko doszło do wznowienia prac nad The Last of Us i innymi wstrzymanymi produkcjami. Craig Mazin zapomina jednak, że równolegle trwa strajk aktorów, a ten związek jeszcze nie zasiadł do ostatecznych negocjacji. Nie wiadomo kiedy to nastąpi i czy stronom uda się zawrzeć porozumienie. Jest to bardzo ważny element, ponieważ od tej ugody zależy tak naprawdę powrót ekip do prac nad zawieszonymi projektami.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!