The Last of Us z wielką gwiazdą? To może być serialowa Abby

Radosław Krajewski
2023/09/11 14:00
1
0

Rozmowy trwały przed rozpoczęciem strajku aktorów.

W ostatnim wywiadzie Craig Mazin ujawnił, że aktorka do roli Abby w drugim sezonie The Last of Us jest już wybrana, ale na poznanie nazwiska nowej gwiazdy serialu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Obecnie prace nad nowym sezonem zostały wstrzymane przed rozpoczęciem strajku aktorów i scenarzystów. Nie wiadomo więc, kiedy twórcy wrócą na plan, ale na nowe odcinki będziemy prawdopodobnie musieli poczekać przynajmniej do 2025 roku. Według najnowszych informacji są tylko dwie kandydatki do roli Abigail Anderson, a jedną z nich jest Shannon Berry, o której informowaliśmy jeszcze na początku bieżącego roku. Drugą okazuje się Florence Pugh, którą widzowie mogą znać z Czarnej wdowy, Nie martw się kochanie i Oppenheimera.

The Last of Us z wielką gwiazdą? To może być serialowa Abby

Florence Pugh zagra Abby w drugim sezonie The Last of Us?

Według MyTimeToShineHello aktorka otrzymała propozycję zagrania Abby w drugim sezonie The Last of Us jeszcze przed strajkiem aktorów. Niestety nie wiadomo, czy przyjęła tę ofertę. Informator twierdzi, że Shannon Berry nadal jest faworytką do obsadzenia w tej roli.

GramTV przedstawia:

Byłoby to jednak sporo zaskoczenie, gdyby Pugh dołączyła do obsady produkcji od HBO. Do tej pory aktorka zagrała w tylko dwóch serialach, w tym w Hawkeye, gdzie powtórzyła rolę Yeleny Belovej z Czarnej wdowy. Florence Pugh związałaby się z serią na kilka lat, gdyż już wcześniej Craig Mazin przyznał, że ekranizacja drugiej części gry zajęłaby dwa sezony. Na przeszkodzie może więc stanąć napięty terminarz aktorki, która zaangażowana jest nie tylko w uniwersum Marvela, ale wróciłaby także w trzeciej części Diuny, o której niedawno wspominał Denis Villeneuve.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
11/09/2023 14:18

Jeśli padłoby na Florence Pugh, byłaby to wielka sencacja.

Jednak Shannon Berry to jest praktycznie Abby 1:1. Byłoby szkoda.

Tak czy inaczej - będzie ciekawie, o ile plotki się potwierdzą.