Kena: Bridge of Spirits ocenione. Czy warto było czekać na produkcję Ember Lab?

Mikołaj Ciesielski
2021/09/21 13:40
0
0

Gra jest już dostępna na PC i konsolach PlayStation, a do sieci trafiły pierwsze recenzje tytułu.

Kena: Bridge of Spirits ocenione. Czy warto było czekać na produkcję Ember Lab?

Kena: Bridge of Spirits jest już dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation. Wczoraj mogliśmy obejrzeć premierowy zwiastun produkcji studia Ember Lab, natomiast dziś do sieci trafiły pierwsze recenzje gry. Możemy więc sprawdzić, czy warto było czekać na wspomniany tytuł i jak branżowe media oceniają wyprawę do baśniowej krainy. Nie przedłużajmy i przejdźmy do konkretów.

W chwili pisania tej wiadomości Kena: Bridge of Spirits może pochwalić się średnią ocen na poziomie 85% (na podstawie 26 opinii) w serwisie OpenCritic. Aż 86% recenzentów poleca produkcję studia Ember Lab. Tytuł jest chwalony przede wszystkim za oprawę audiowizualną oraz system walki, który mimo braku złożoności jest niezwykle satysfakcjonujący. Wśród zalet wymienia się też zagadki, a także projekty oponentów i starcia z bossami. Dziennikarze chwalą też grę za masę znajdziek, które zachęcają do eksploracji.

Kilku recenzentów zauważa jednak, że Kena: Bridge of Spirits nie oferuje niczego, czego nie widzielibyśmy w innych produkcjach tego typu. Wybrani dziennikarze narzekają również na historię, która ich zdaniem nieco rozczarowuje. Nie wszystkim do gustu przypadły także zamknięte lokacje oraz tzw. backtracking. Większość recenzentów zgodnie przyznaje jednak, że produkcja Ember Lab to tytuł, z którym warto się zapoznać.

Kena: Bridge of Spirits – wybrane oceny:

  • DualShockers – 10/10
  • Game Informer – 9/10
  • IGN – 8/10
  • Destructoid – 8/10
  • Wccftech – 8/10
  • Press Start – 8/10
  • Push Square – 7/10
  • PC Gamer – 6.5/10

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits dostępne jest obecnie na komputerach osobistych (Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Warto również wspomnieć, że w listopadzie produkcja Ember Lab doczeka się fizycznego wydania w wersji na konsole Sony.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!