Carrie-Anne Moss zagra w serialu z Gwiezdnych wojen. The Acolyte w szczegółach

Radosław Krajewski
2022/11/07 15:55
0
0

Gwiazdy Matrixa i Logan: Wolverine pojawią się w nowej produkcji z Gwiezdnych wojen.

Lucasfilm ujawnił nowe szczegóły dotyczące The Acolyte, ich nowej aktorskiej serii, która zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku. Studio ujawniło pełną obsadę serialu, w których główną rolę zagra Amandla Stenberg. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami w produkcji wystąpi Dafne Keen, którą widzowie mogą kojarzyć z Logan: Wolverine i Mrocznych materii. Sporym zaskoczeniem jest udział Carrie-Anne Moss, która w ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć w Matrixie Zmartwychwstaniu. W obsadzie znaleźli się również: Lee Jung-jae (Squid Game), Manny Jacinto (Dziewięcioro nieznajomych), Jodie Turner-Smith (Queen & Slim), Rebecca Henderson (Kim jest Anna?), Charlie Barnett (Russian Doll) oraz Dean-Charles Chapman (1917).

Carrie-Anne Moss zagra w serialu z Gwiezdnych wojen. The Acolyte w szczegółach

The Acolyte – opis fabuły

The Acolyte to tajemniczy thriller, który zabierze widzów w mroczne sekrety galaktyki i pojawiających się mocy Ciemnej Strony w ostatnich dniach ery Wysokiej Republiki. Była padawanka spotyka się ze swoim mistrzem Jedi, aby zbadać serię zbrodni, ale siły, z którymi się borykają, są bardziej złowrogie, niż kiedykolwiek mogli się spodziewać.

GramTV przedstawia:

Za serial odpowiada Leslye Headland (Russian Doll). Producentami są Kathleen Kennedy, Simon Emanuel, Jeff F. King,, Jason Micallef oraz Rayne Roberts i Damian Anderson. Prace na planie trwają już w Wielkiej Brytanii. Poniżej zobaczycie pierwsze zdjęcie zza kulis produkcji.

The Acolyte – opis fabuły, Carrie-Anne Moss zagra w serialu z Gwiezdnych wojen. The Acolyte w szczegółach
Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!