Gwiezdne wojny mają ogromny problem. Nowy serial nikogo nie interesuje

Radosław Krajewski
2022/10/22 17:00

Andor nie wzbudził zainteresowania widzów. Czy to pokłosie wcześniejszych nieudanych seriali z uniwersum?

Wydawało się, że ogromny sukces Łotra 1 otworzy drzwi dla innych ambitniejszych i bardziej nastawionych na dorosłego widza produkcji z Gwiezdnych wojen. Dlatego też Lucasfilm ponownie połączyło siły z Tonym Girloyem, aby tym razem przedstawił historię Cassiana Andora sprzed wydarzeń z kinowego filmu. Niestety po drodze pojawiło się kilka mniej udanych produkcji z serii, w tym dziewiąta część Sagi, a także Księga Boby Fetta i Obi-Wan Kenobi. Pomimo świetnej jakości Andora i wielu pochwał od recenzentów, produkcja nie zdołała przyciągnąć zbyt dużej widowni.

Gwiezdne wojny mają ogromny problem. Nowy serial nikogo nie interesuje

Andor nie zainteresował zbyt wielu widzów

W okresie od 19 do 25 października serial oglądano wyłącznie przez 624 miliony minut, co nie wystarczyło, aby znaleźć się w dziesiątce najpopularniejszych seriali według Nielsena. Serial z Gwiezdnych wojen musiał uznać wyższość nawet takich mało znanych tytułów, jak In the Dark, Cocomelon oraz Przeznaczenie: Saga Winx. Warto jednak zaznaczyć, że w podanym okresie pojawiły się tylko trzy odcinki Andora, które trwały około 40 minut.

GramTV przedstawia:

Kiepską kondycję nowego serialu z Gwiezdnych wojen potwierdził również raport Parrot Analytics, według którego zainteresowanie Andorem jest najniższe w historii wszystkich dotychczasowych aktorskich seriali z uniwersum. Miarą sukcesu danej produkcji była liczba wzmianek o serialu w mediach społecznościowych, blogach, a także w wyszukiwarkach internetowych. W zaprezentowanych wynikach badań widzimy, że każdy kolejny serial z Gwiezdnych wojen cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem, ale Andor nie miał nawet jednego momentu, w którym popularność serialu wystrzeliłaby w górę.

Przypomnijmy, że Andor zadebiutował na Disney+ 21 września. Pierwszy sezon liczy 12 odcinków. Druga, finałowa seria jest już w produkcji.

Andor nie zainteresował zbyt wielu widzów, Gwiezdne wojny mają ogromny problem. Nowy serial nikogo nie interesuje
Brandon Katz/Twitter
Komentarze
60
Muradin_07
The King of Iron Fist
24/10/2022 16:54

To ja tylko tak napiszę zbiorczo, nie będę rozdzielał na konkretnych użytkowników: 

Ostatni raz proszę o powstrzymanie prywatnych wycieczek w kierunku innych użytkowników oraz trzymanie się tematów konkretnych wątków. 

Możecie to uznać wszyscy za OSTRZEŻENIE. Od tego momentu każde tego typu występki będą skutkowały BANem - w zależności od recydywy będą to dłuższe lub krótsze kary. Rozumiemy możliwość luźnej dyskusji, ale trzymajmy pewien poziom oraz (tu również chcę to podkreślić) trzymajmy się netykiety, zasad języka polskiego etc.

Ja wiem kto jest do czego zdolny, kto co nabroił w przeszłości, więc możecie liczyć, że będę mocniej przyglądał się komentarzom i jeśli przy naprawdę dużym luzie w tym miejscu jest problem z zachowaniem... to będę wysyłał na przymusowe wakacje.

koNraDM4
Gramowicz
23/10/2022 18:54
Gotenssjgoddark napisał:

​koNraDM4wkońcu jakiś głos rozsądku  a nie przechwałki o btak racji jak u typka ​Karanthira666 .

Nie mylisz sie mój awatar pochodzi  z dragon balla jednak nie moje dzieło jest jego wykonanie . Z jednej strony racja że wszyscy jesteśmy anonimowymi użytkownikami ,ale z drugiej spotkałem sie z opiniami wedle których anonimowość w internecie jest złudna i ponoć, każdego da sie bez kłopotu namierzyć . Racja jest z tym by napisać by sie nie zgadzamy sie z czyimiś argumentami ,jednak koleś o nicku ​Karanthira666 -i Bruceoczekiwał o demnie wyjaśnień i dowodu w jednym skąd ,mi jest wiadome że nie ma zmęczenia i przesytu filmami i serialami marvela . 

Nie zrozum mnie źle ale fakt, że cię mogą namierzyć wcale nie oznacza iż nie można podchodzić do kogoś anonimowo i tak też się traktujmy.

Gotenssjgoddark
Gramowicz
23/10/2022 18:21

​koNraDM4wkońcu jakiś głos rozsądku  a nie przechwałki o btak racji jak u typka  ​Karanthira666 .

Nie mylisz sie mój awatar pochodzi  z dragon balla jednak nie moje dzieło jest jego wykonanie . Z jednej strony racja że wszyscy jesteśmy anonimowymi użytkownikami ,ale z drugiej spotkałem sie z opiniami wedle których anonimowość w internecie jest złudna i ponoć, każdego da sie bez kłopotu namierzyć . Racja jest z tym by napisać by sie nie zgadzamy sie z czyimiś argumentami ,jednak koleś o nicku  ​Karanthira666 -i Bruceoczekiwał o demnie wyjaśnień i dowodu w jednym skąd ,mi jest wiadome że nie ma zmęczenia i przesytu filmami i serialami marvela . 
Trwa Wczytywanie