Call of Duty: Modern Warfare 3 to jedna z najgorzej ocenianych odsłon serii

Mikołaj Ciesielski
2023/11/13 13:35
0
0

Gorszymi ocenami od najnowszej produkcji studia Sledgehammer Games może pochwalić się tylko jedna część Call of Duty.

Firma Activision i deweloperzy ze studia Sledgehammer Games z pewnością inaczej wyobrażali sobie premierę Call of Duty: Modern Warfare 3. Wspomniana produkcja niemal z każdej strony krytykowana jest za rekordowo krótką kampanię fabularną. Na domiar złego sieciowy tryb tegorocznej odsłony serii Call of Duty również nie jest wolny od problemów. Okazuje się jednak, że to nie koniec złych wiadomości. Call of Duty: Modern Warfare 3 jest bowiem jedną z najgorzej ocenianych gier w historii cyklu.

Call of Duty: Modern Warfare 3 to jedna z najgorzej ocenianych odsłon serii

Call of Duty: Modern Warfare 3 zbiera fatalne recenzje. To jedna z najgorszych odsłon serii

Jak zauważa GamingBolt, Call of Duty: Modern Warfare 3 może obecnie „pochwalić się” średnią ocen poziomie 50 punktów w serwisie Metacritic (na podstawie 33 recenzji). Oznacza to, że najnowsza produkcja studia Sledgehammer Games jest najgorzej ocenianą grą w historii serii Call of Duty, jeśli weźmiemy pod uwagę wyłącznie główne odsłony cyklu. Tuż przed wspomnianym tytułem znajdziemy pecetową wersję Call of Duty: Ghosts ze średnią na poziomie 68 punktów na podstawie 14 recenzji.

GramTV przedstawia:

Co, jeśli spojrzymy również na różnego rodzaju poboczne odsłony serii Call of Duty? Niestety w tym przypadku sytuacja także nie prezentuje się o wiele lepiej. Pod względem średniej ocen Call of Duty: Modern Warfare 3 wyprzedza jedynie Call of Duty: Black Ops Declassified z 2012 roku. Spin-off stworzony z myślą o konsoli PlayStation Vita może bowiem „pochwalić się” średnią na poziomie 33 punktów na podstawie 88 recenzji.

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Według doniesień Jasona Schreiera tegoroczna odsłona serii Call of Duty powstała w niecałe półtora roku, a deweloperzy ze studia Sledgehammer Games pracowali po godzinach, by zdążyć z wydanie produkcji na czas.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!