Baldur’s Gate 3 z nowym epilogiem? Larian zaprasza na „ekstrawagancką imprezę”

Mikołaj Ciesielski
2023/11/30 13:15
0
0

Wygląda na to, że wraz z nadchodzącą aktualizacją w grze pojawi się nowa zawartość.

Baldur’s Gate 3 jeszcze w tym tygodniu ma otrzymać kolejną – piątą – dużą aktualizację. Kilka dni temu Larian Studios ujawniło pierwsze zmiany, które zostaną wprowadzone wraz z nadchodzącym patchem. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych z nową „łatką”. Wiele wskazuje bowiem na to, że belgijski zespół szykuje niespodziankę, która powinna ucieszyć wszystkich fanów najnowszej odsłony serii Baldur’s Gate.

Baldur’s Gate 3 z nowym epilogiem? Larian zaprasza na „ekstrawagancką imprezę”

Baldur’s Gate 3 otrzyma nowy epilog? Larian Studios podgrzewa atmosferę wokół nadchodzącej aktualizacji

Na oficjalnym profilu Larian Studios na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) opublikowano grafikę przypominającą plakat lub bilet, która sugeruje, że wraz z nadchodzącą aktualizacją Baldur’s Gate 3 otrzyma nowy epilog. Belgijski zespół zaprasza graczy na „ekstrawagancką imprezę”, w której trakcie będą mogli powspominać stare czasy przy ognisku.

Opublikowana przez Larian Studios grafika mówi o epilogu Withers. Wspomniana postać to tajemnicza nieumarła istota, dzięki której – za odpowiednią opłatą – gracze mogą wskrzeszać bohaterów oraz zmieniać ich klasy. Atmosferę wokół nadchodzącej aktualizacji postanowiło dodatkowo podgrzać również dwóch przedstawicieli belgijskiego zespołu.

GramTV przedstawia:

Swen Vincke – szef Larian Studios – opublikował wpis, w którym zapowiedział, że aktualizacja numer 5 do Baldur’s Gate 3 wprowadzi wiele poprawek i ulepszeń, a także „mnóstwo dobroci”. Michael Douse – dyrektor wydawniczy belgijskiego zespołu – informuje natomiast, że deweloperzy są niezwykle dumni z nadchodzącego patcha, a gracze mogą spodziewać się wielu „ekscytujących” rzeczy.

Na koniec przypomnijmy, że gra Baldur’s Gate 3 dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5. W grudniu najnowsza produkcja Larian Studios ma zadebiutować na Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!