Baldur’s Gate 3 wkrótce z dużą aktualizacją. Larian ujawnia pierwsze zmiany

Mikołaj Ciesielski
2023/11/28 09:55
0
0

Patch numer 5 ma zostać udostępniony jeszcze w tym tygodniu.

W połowie listopada Baldur’s Gate 3 otrzymał jedenasty już hotfix, w którym poprawek doczekały się m.in. romanse. Larian Studios najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa. Belgijski zespół kończy bowiem prace nad nad kolejną – piątą – dużą aktualizacją do wspomnianej produkcji. Deweloperzy zapowiedzieli, że nowy patch pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a także ujawnili pierwsze szczegóły na temat nadchodzącej „łatki”.

Baldur’s Gate 3 wkrótce z dużą aktualizacją. Larian ujawnia pierwsze zmiany

Baldur’s Gate 3 otrzyma w tym tygodniu 5 dużą aktualizację. Patch wprowadzi masę zmian i poprawek

Larian Studios zapewnia, że aktualizacja numer 5 wprowadzi do Baldur’s Gate 3 „wiele” poprawek. Nie powinno to jednak być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ poprzednie patche również mogły pochwalić się pokaźną listą zmian. Czego natomiast można spodziewać się po „łatce”, która – zgodnie z zapowiedziami belgijskiego zespołu – ma zostać udostępniona jeszcze w tym tygodniu?

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) Larian Studios poinformowało, że aktualizacja numer 5 do Baldur’s Gate 3 naprawi scenę pocałunku z Astarionem. Deweloperzy zapowiadają także, że nadchodzący patch wyeliminuje spadki płynności występujące po dokonaniu kradzieży lub aktu przemocy, których gracze zaczęli doświadczać po ostatniej „łatce”.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, aktualizacja numer 5 do Baldur’s Gate 3 ma wprowadzić także całą masę innych poprawek. Na szczegółowy opis patch i pełną listę zmian trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że gra Baldur’s Gate 3 dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5. W grudniu najnowsza produkcja Larian Studios ma zadebiutować na Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!