Baldur’s Gate 3 z kolejnymi poprawkami. Hotfix przywraca też pożądaną funkcję

Mikołaj Ciesielski
2024/02/23 09:25
0
0

Larian Studios eliminuje błędy i spełnia prośby graczy.

W zeszłym tygodniu do Baldur’s Gate 3 trafiła ogromna aktualizacja. Niestety wraz z ostatnim patchem w produkcji Larian Studios pojawiło się też sporo błędów. Na szczęście nie musieliśmy czekać zbyt długo na reakcje ze strony deweloperów. Belgijski zespół udostępnił bowiem nowy hotfix, który eliminuje w sumie 14 problemów, a także przywraca funkcję, której domagało się wielu graczy.

Baldur’s Gate 3 z kolejnymi poprawkami. Hotfix przywraca też pożądaną funkcję

Nowy hotfix do Baldur’s Gate 3 już dostępny na PC. Larian eliminuje błędy i przywraca pożądaną funkcję

Zgodnie z przekazanymi informacjami hotfix oznaczony numerem 19 ponownie wprowadza do kreatora postaci w Baldur’s Gate 3 jedną z funkcji, o której powrót zabiegało wielu graczy. Mowa tutaj oczywiście o widocznych przy suwakach liczbach, które pozwalają szybko wrócić do interesującej nas opcji. Jak wspomnieliśmy wyżej, najnowsza „łatka” wyeliminowała również kilkanaście błędów.

Wspomniany hotfix poprawia m.in. animacje pocałunków z wybranymi postaciami, które nie wyglądały poprawnie, a także eliminuje błędy związane z używaniem Metamagii. Larian Studios zajęło się również problemami z wydajnością podczas inicjowania handlu w trybie honoru. Deweloperzy usunęli także bug, który występował w trakcie wczytywania zmodyfikowanych zapisów.

GramTV przedstawia:

Pełną listę zmian i poprawek, które hotfix numer 19 wprowadza do Baldur’s Gate 3, znajdziecie pod tym adresem. Warto podkreślić, że najnowsza „łatka” dostępna jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych, ale wspomniane poprawki mają wkrótce trafić również na konsole.

Na koniec przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja Larian Studios otrzymała w tym tygodniu kolejny hotfix. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!