Nowa aktualizacja Baldur's Gate 3 wprowadziła do gry sporo błędów

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/20 19:35
0
1

Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry sporo błędów, z czego dwa zostały już wyeliminowane za sprawą hotfixa.

Kilka dni temu deweloperzy z Larian Studios poinformowali o udostępnieniu wyczekiwanej aktualizacji Patch 6 do Baldur’s Gate III, która – z okazji Walentynek – wprowadziła między innymi nowe pocałunki. Okazuje się jednak, że oprócz nowych pocałunków w produkcji pojawiły się też nowe błędy. Ich listę postanowił sporządzić użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie BroGameTime, a zainteresowani mogą ją znaleźć pod tym adresem.

Nowa aktualizacja Baldur's Gate 3 wprowadziła do gry sporo błędów

Baldur’s Gate 3 nie tylko z nowymi pocałunkami, ale też błędami

Patch zepsuł między innymi kilka zadań, w tym jedno w Rękawicy Shar (Gauntlet of Shar) w drugim akcie. Niektórzy gracze donoszą z kolei o crashach czy błędach w oprawie wizualnej, a nawet całkowitym przerwaniu dialogu przy niektórych nowych pocałunkach. Larian Studios rozpoczęło już pracę nad naprawianiem wszelkich nowych kwiatków, o czym świadczy chociażby hotfix z numerem 18, który wyeliminował błąd wyświetlający podczas interakcji ze sprzedawcami informację, iż nie mają oni złota, a także błąd występujący po wejściu w handel wymienny z kupcami. O hotfixie twórcy poinformowali na platformie Steamie.
Wczytywanie ramki mediów.

Oczywiście, gra posiada znacznie więcej błędów, które trzeba wyeliminować, więc pozostaje jedynie cierpliwie czekać na kolejne łatki. Przypomnijmy, że gra Baldur's Gate III zadebiutowała 3 sierpnia 2023 roku na komputerach osobistych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!