Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition to nie edycja limitowana. Larian ostrzega przed scalperami

Mikołaj Ciesielski
2023/11/23 12:15
0
0

Gracze nie muszą obawiać się niedoboru zapasów.

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się zapowiedzi Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition, czyli bogatej wersji pudełkowej jednej z najlepszych gier 2023 roku. Zawartość wspomnianego zestawu przywodzi na myśl różnego rodzaju edycje limitowane innych produkcji. Dlatego też całość stała się obiektem zainteresowania scalperów. Nie uszło to uwadze deweloperom z Larian Studios, którzy postanowili uspokoić zaniepokojonych fanów.

Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition to nie edycja limitowana. Larian ostrzega przed scalperami

Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition obiektem zainteresowania scalperów. Larian Studios uspokaja zaniepokojonych fanów

Michael Douse – dyrektor wydawniczy Larian Studios – opublikował wpis na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter), w którym poprosił fanów, by ignorowali oferty scalperów, którzy próbują sprzedawać Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition po zawyżonej cenie. Przedstawiciel belgijskiego zespołu podkreślił bowiem, że wspomniane wydanie nie jest limitowane i każdy zainteresowany będzie mógł bez żadnych problemów kupić własny egzemplarz.

Zapasy [Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition] utrzymują się na stałym poziomie, a kolejna fala jest przygotowywana na wysyłkę w I. kwartale 2024 roku, więc jeśli widzicie, że potwierdzone zamówienia przedpremierowe są sprzedawane w sieci po wyższych cenach, zignorujcie je. Nie będzie niedoboru zapasów – poinformował Douse.

Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w cenie 79,99 euro (ok. 350 złotych). Zamówienia przedpremierowe można składać na oficjalnej stronie Larian Studios, a do wspomnianej kwoty należy doliczyć jeszcze koszty wysyłki. Oprócz fizycznej wersji gry Baldur’s Gate 3 w zestawie znajdziemy również m.in. dwustronną mapę świata czy ścieżkę dźwiękową na trzech płytach CD.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że gra Baldur’s Gate 3 dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5. W grudniu najnowsza produkcja Larian Studios ma zadebiutować na Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!