Avatar: Frontiers of Pandora doczeka się prezentacji na Ubisoft Forward Live

Mikołaj Ciesielski
2023/06/02 08:20
0
0

Ubisoft szykuje graczy na swoje wydarzenie.

Wiemy już, że na Ubisoft Forward Live zobaczymy m.in. Assassin’s Creed Codename Jade. Możemy być jednak pewni, że na wspomnianym wydarzeniu nie zabraknie również innych trakcji. Francuska firma opublikowała bowiem wczoraj teaser nadchodzącej prezentacji. Z udostępnionego materiału wideo dowiadujemy się, że jednym z głównych bohaterów zbliżającego się pokazu będzie Avatar: Frontiers of Pandora.

Avatar: Frontiers of Pandora doczeka się prezentacji na Ubisoft Forward Live

Avatar: Frontiers of Pandora będzie jedną z atrakcji na Ubisoft Forward Live

Obecność wspomnianej produkcji Ubisoft Forward Live nie powinna jednak nikogo dziwić. Gra ma bowiem zadebiutować na rynku w bieżącym roku fiskalnym. Warto również przypomnieć, że pod koniec marca wyciekło kilka szczegółów na temat Avatar: Frontiers of Pandora. Nieco wcześniej do sieci trafił również screen z nadchodzącej gry Ubisoftu osadzonej w uniwersum stworzonym przez Jasmesa Camerona.

Ubisoft Forward Live odbędzie się już 12 czerwca w Los Angeles. Zgodnie z zapowiedziami, właściwa część wydarzenia rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego. Nieco wcześniej francuska firma zaprosi graczy na pre-show. Całość będzie można natomiast śledzić na oficjalnych kanałach wydawcy na platformach Twitch.tv oraz YouTube.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na rynku do końca marca 2024 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak znana.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!