Avatar 2 jeszcze dłuższy niż podawano. Znamy oficjalny czas trwania

Radosław Krajewski
2022/11/20 12:00

Dla niektórych widzów to będzie prawdziwy test wytrzymałości.

Avatar: Istota wody zbliża się wielkimi krokami. James Cameron ma już opracowany plan na wypadek finansowej klapy swojej produkcji. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że druga część będzie trwała ponad trzy godziny, co z pewnością wpłynie na wyniki finansowe filmu, przez mniejszą liczbę dziennych seansów niż w przypadku innych, krótszych blockbusterów. Reżyser tłumaczył się jednak chęcią opowiedzenia konkretnej historii, skupiając się bardziej na relacjach między bohaterami. Teraz amerykańskie sieci kin AMC Theatres oraz Regal Cinema podały zaktualizowany czas trwania filmu, który wyniósł aż 192 minuty, czyli 3 godziny i 12 minut.

Avatar 2 jeszcze dłuższy niż podawano. Znamy oficjalny czas trwania

Avatar 2 – najdłuższym filmem 2022 roku

Ostateczny montaż filmu jest więc dłuższy o dwie minuty od czasu trwania, który był podawany jeszcze w październiku. W kinie spędzimy więc o trzydzieści minut więcej niż w przypadku pierwszej części. Czyni to z Avatara: Istoty wody najdłuższy film kinowy 2022 roku, przebijając indyjskie RRR z 187 minutami oraz Batmana z 176 minutami.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Cliff Curtis, Edie Falco, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder, Matt Gerald, Brendan Cowell, Jemaine Clement, Oona Chaplin, David Thewlis i CJ Jones.

Avatar: Istota wody zadebiutuje w polskich kinach 16 grudnia bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!