Avatar 2 to jeden z najdłuższych blockbusterów. Znamy czas trwania filmu

Radosław Krajewski
2022/10/31 19:20
3
0

James Cameron stworzył potężne i bardzo długie widowisko.

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery Avatara: Istoty wody. Na dniach doczekamy się drugiego zwiastuna produkcji, który będzie wyświetlany również w kinach przed seansami Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu. Jeszcze w lipcu informowaliśmy, że James Cameron szykuje długi film, który będzie trwał około trzech godzin. Druga część Avatara najwyraźniej doczekała się już ostatecznego montażu i jak podaje The Hollywood Reporter, metraż wyniósł aż 3 godziny i 10 minut.

Avatar 2 to jeden z najdłuższych blockbusterów. Znamy czas trwania filmu

Avatar 2 – film dołączy do elitarnego klubu trzygodzinnych blockbusterów

Czyni to z Avatara: Istoty wody jeden z najdłuższych blockbusterów w historii. Tym samym James Cameron dołączy do elitarnego klubu hollywoodzkich twórców, którzy stworzyli ponad trzygodzinne widowiska. Warto nadmienić, że na drugim i trzecim miejscu najbardziej dochodowych filmów wszech czasów znajduje się Avengers: Koniec gry (3 godziny i 2 minuty) oraz Titanic (3 godziny i 14 minut). Druga część Avatara będzie dłuższa od poprzedniczki o 29 minut.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Cliff Curtis, Edie Falco, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder, Matt Gerald, Brendan Cowell, Jemaine Clement, Oona Chaplin, David Thewlis i CJ Jones.

Avatar: Istota wody zadebiutuje w polskich kinach 16 grudnia bieżącego roku.

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
02/11/2022 02:26

Panowie, dla odmóżdżających historii o raczej znanych motywach i archetypach jest też miejsce w Hollywood i to się sprawdza. Nie ma co wieszczyć klapy przed premierą, szczególnie ze względu na fakt, że sporo minęło od premiery pierwszej części, a pozostaje ona w świadomości ludzi jako prawdziwy hit. Jak bym miał ja obstawiać klapę to już prędzej w kontekście trzeciej części bo druga raczej da radę na siebie zarobić ale pewności mieć nie mogę przed premierą.

lnsane
Gramowicz
01/11/2022 11:43
Ray napisał:

Po cichu liczę, że będzie to klapa jakich mało.

Myślę, że jest spora szansa, że tak właśnie będzie. Oczywiście ludzie, co nigdy nie widzieli nowej gry komputerowej będą zachwyceni CGI i odlecą w kosmos z zachwytami, ale poza tym, to nie będzie tam raczej nic ciekawego. Sam Avatar 1 też był mizerny. Fabuła oklepana setki razy w Amerykańskich mizeriach, jedyne co wtedy robiło wow, to 3d... które też w niektórych kinach było słabe. 

Ray
Gramowicz
01/11/2022 10:10

Po cichu liczę, że będzie to klapa jakich mało.