Atlas Fallen na kolejnym zwiastunie. Trailer pokazuje zaawansowane mechaniki

Mikołaj Ciesielski
2023/08/06 13:30
1
0

Do sieci trafiły kolejne ujęcia z nowego action-RPG twórców The Surge.

Kilka dni temu do sieci trafił humorystyczny zwiastun Atlas Fallen. Tymczasem premiera nowej gry twórców The Surge zbliża się wielkimi krokami, dlatego też wydawca postanowił ponownie przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji i opublikował kolejny gameplay trailer. Najnowszy materiał promocyjny skupia się na prezentacji kilku zaawansowanych mechanik.

Atlas Fallen na kolejnym zwiastunie. Trailer pokazuje zaawansowane mechaniki

Twórcy Atlas Fallen prezentują kilka zaawansowanych mechanik

Udostępniony przez firmę Focus Entertainment zwiastun składa się w całości z fragmentów rozgrywki. Materiał przedstawia natomiast korzyści z atakowania słabych punktów oponentów, a także pozwala przyjrzeć się starciom w powietrzu. Nie zabrakło też miejsca na prezentację tzw. Momentum, które będzie napełniać się w trakcie walki i pozwoli graczom wykonać potężny atak.

Zgodnie z zapowiedziami w Atlas Fallen użytkownicy będą mogli ukształtować własny styl walki, a pomóc mają w tym odblokowywane w trakcie rozgrywki ruchy oraz umiejętności. Warto również pamiętać, że kampanię w nadchodzącej produkcji twórców The Surge będzie można ukończyć zarówno w kooperacji, jak i w trybie solo.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Atlas Fallen zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 10 sierpnia 2023 roku, czyli w najbliższy czwartek. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszych wrażeń z przedpremierowego pokazu produkcji studia Deck13 Interactive, to zapraszamy Was do lektury: Atlas Fallen – już graliśmy. Pustynny, ale nie pusty świat.

Komentarze
1
maszynypancerne
Gramowicz
06/08/2023 23:00

Wszystko pokazuje coś ,a co do czego to wszystko proste jak budowa cepa, tak jak z tym biednym diablo. Ładnie na trailerach i tłumaczone ,a gra syf