Atlas Fallen na ostatecznym zwiastunie

Jakub Smolak
2023/08/01 17:30
0
0

Zachęcamy do zapoznania się z wideo o zatyułowanym Lord of the Sands.

Premiera Atlas Fallen zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jesteście zainteresowani nadciągającą grą deweloperów z Deck13, to z pewnością zaintryguje Was najnowszy trailer, który utrzymano w luźnym i żartobliwym tonie. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

Atlas Fallen na ostatecznym zwiastunie

Wszystko wskazuje na to, że w Atlas Fallen nie zabraknie akcji

Jak z pewnością wiecie, jedną z głównym mechanik w Atlas Fallen będzie surfowanie po piachach pustyni. Szczególnie prezentacji tego elementu rozgrywki poświęcono najnowsze wideo. Nie zabrakło jednak ujęć, na których możemy podziwiać starcia z bestiami zamieszkującymi świat gry.

Na potrzeby Atlas Fallen zaprojektowano wielki, otwarty świat fantasy wypełniony licznymi zagrożeniami i tajemnicami. Odkryjemy je podczas przemierzania kolejnych lokacji, w których zapolujemy na różnorodne i często legendarne stwory. W trakcie walk z napotkanymi wrogami będziemy mogli skorzystać z szerokiego wachlarza broni i zdolności, które odblokujemy wraz z postępami w kampanii fabularnej.

Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach. Odbieraj esencję swoim wrogom i gromadź ją, aby kształtować własny styl walki. Rozegraj pełną kampanię fabularną w trybie współpracy lub solowym i zbuduj nową erę ludzkości – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Atlas Fallen powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 10 sierpnia. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń z przedpremierowego pokazu produkcji studia Deck13 Interactive, zapraszamy Was do lektury: Atlas Fallen – już graliśmy. Pustynny, ale nie pusty świat.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!