Assassin’s Creed Mirage wkrótce z nowym trybem i utrudnieniem dla „ekspertów”

Mikołaj Ciesielski
2023/11/16 09:15
0
0

Ubisoft zapowiada kolejne atrakcje dla fanów najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Mirage doczekało się w tym miesiącu aktualizacji, dzięki której gracze otrzymali możliwość wyłączenia irytującej opcji graficznej. Ubisoft pracuje już jednak nad kolejnym patchem, który – jak się okazuje – wprowadzi do wspomnianej produkcji kilka nowości. Francuska firma zamierza bowiem wzbogacić najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed o nowy tryb oraz utrudnienie, które powinno zainteresować doświadczonych fanów.

Assassin’s Creed Mirage wkrótce z nowym trybem i utrudnieniem dla „ekspertów”

Assassin’s Creed Mirage otrzyma wkrótce tryb Nowa Gra Plus. Ubisoft szykuje też utrudnienie dla doświadczonych fanów

Ubisoft postanowił ponownie odpowiedzieć na prośby graczy. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) zapowiedziano, że już w grudniu Assassin’s Creed Mirage otrzyma tryb Nowa Gra Plus. Cieszący się popularnością wśród wielu użytkowników wariant rozgrywki zostanie udostępniony za darmo w ramach aktualizacji.

Jak wspomnieliśmy wyżej, nie jest to jedyna atrakcja, którą szykuje Ubisoft. Francuska firma przygotowuje bowiem również niespodziankę dla prawdziwych „ekspertów”. Wraz z trybem Nowa Gra Plus w Assassin’s Creed Mirage pojawi się także opcja permadeath, która będzie dostępna na wszystkich poziomach trudności. Więcej informacji na temat grudniowej aktualizacji mamy otrzymać „wkrótce”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Mirage dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Mirage. Wyczekiwany powrót do korzeni.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!