Nadchodzi patch do AC: Mirage. Gracze będą mogli wyłączyć irytującą opcję graficzną

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/06 22:40
0
0

Ubisoft wysłuchał graczy – już niedługo będziemy mogli wyłączyć pewną irytującą opcję w ustawieniach graficznych.

Na oficjalnej stronie internetowej Ubisoftu pojawiła się dziś wiadomość o nadchodzącej aktualizacji 1.0.5 do gry Assassin’s Creed: Mirage. Powinna to być pozytywna wieść dla sporej części społeczności, ponieważ łatka pozwoli wyłączyć jedną z opcji w ustawieniach graficznych, która choć miała zapewnić większy realizm, tak finalnie irytowała graczy.

Nadchodzi patch do AC: Mirage. Gracze będą mogli wyłączyć irytującą opcję graficzną

Assassin’s Creed: Mirage – nowa aktualizacja

Aktualizacja z numerem 1.0.5 zostanie udostępniona 7 listopada o godzinie 14:00 czasu polskiego na komputerach osobistych (około 4,22 GB) oraz konsolach PlayStation 4 (około 5,79 GB), PlayStation 5 (około 2,83 GB), Xbox One (około 3,02 GB) oraz Xbox Series X/S (około 3,54 GB). W ramach przypomnienia, praktycznie od premiery społeczność narzeka na dziwaczne rozmycie krawędzi obiektów w grze – jest to skutek tzw. aberracji chromatycznej, co teoretycznie powinno zwiększyć realizm całej oprawy graficznej, ale w rzeczywistości efekt tej funkcji jest dość słaby, a czasem może nawet rozpraszać.

W związku z tym Ubisoft zapowiedział, że nowy patch pozwoli wyłączyć aberrację chromatyczną. Oprócz tego możemy spodziewać się innych poprawek graficznych, w tym efektów, animacji oraz przerywników filmowych, poprawek audio oraz lepszej optymalizacji.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Assassin's Creed: Mirage zadebiutowało na rynku 12 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!