Arnold Schwarzenegger powróci do jednej ze swoich najważniejszych ról?

Krzysztof Żołyński
2023/08/27 13:00
2
0

Arnold Schwarzenegger i Danny Glover mogą przywrócić w przyszłych filmach o Predatorze.

Reżyser Prey, Dan Trachtenberg, został niedawno zapytany, czy rozważano powrót Arnolda Schwarzeneggera i Danny’ego Glovera do któregoś z filmów z uniwersum Predatora. Choć akcja Prey rozgrywająca się w XVIII wieku uniemożliwia powrót którejkolwiek z postaci, Trachtenberg stwierdził, że w przyszłych filmach nadal jest miejsce dla obu aktorów.

Arnold Schwarzenegger powróci do jednej ze swoich najważniejszych ról?

Arnold Schwarzenegger i Danny Glover mogą powrócić do serii Predator

Akcja Prey rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z oryginalnego Predatora. Prey jest siódmą częścią serii i wyznacza nowy kierunek dla tych filmów. Amber Midthunder występuje w filmie jako wojowniczka z plemienia Komanczów o imieniu Naru, która w 1719 roku walczy z potworem, aby ocalić swój lud na Wielkich Równinach.

GramTV przedstawia:

Arnold Schwarzenegger nie pojawił się jeszcze w żadnej kontynuacji Predatora, pomimo, że jego rola Dutcha, jest jedną z najbardziej kultowych w historii Hollywood. Rola Arnolda Schwarzeneggera w Predatorze być może nie jest jego największą kreacją, ale z pewnością, podobnie jak Terminator, pomogła w wykreowaniu dużej marki, która trwa od dziesięcioleci. Tego rzecz jasna nikt nie mógł przewidzieć, kiedy Arnold Schwarzenegger pojawił się w oryginalnym Predatorze w 1987 roku.

Choć, według Trachtenberga, rozważano możliwość umieszczenia Schwarzeneggera i Glovera w filmie Predator z 2010 roku, żaden z nich nie powrócił jeszcze do swoich ról, ale przyszłość z pewnością stwarza taką możliwość.

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
27/08/2023 18:14

Bzdura. Arnold ma prawie 80 lat na karku. Wyjdzie jak z Irlandczykiem. Wrzucą go, odmłodzą ale nie dadzą zamaskować że rusza się jak na swój wiek. 

PoprawnyJan
Gramowicz
27/08/2023 17:49

o dzizas... po pierwsze byk w nagłówku powinno być powrócić a nie przywrócić, bo drugie cały njus kompletnie z dupy, mniej więcej takiej samej jakości jak pierdolenie od lat, że powstaje Zabójcza broń 5, ale jak widzę trzeba wyrobić normę pierdół na dzień i stąd mamy takie njusy.​