Amnesia: The Bunker z nowymi szczegółami. Wiemy, ile czasu zajmie przejście gry

Mikołaj Ciesielski
2023/03/22 13:00

Frictional Games dzieli się informacjami na temat długości rozgrywki.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć fabularny zwiastun Amnesia: The Bunker. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Deweloperzy ze studia Frictional Games udzielili bowiem wywiadu, w którym podzielili się nowymi szczegółami na temat nadchodzącej odsłony serii Amnesia. Twórcy ujawnili m.in. ile czasu zajmie użytkownikom ukończenie gry.

Amnesia: The Bunker z nowymi szczegółami. Wiemy, ile czasu zajmie przejście gry

Amnesia: The Bunker ze szczegółami na temat długości rozgrywki

W rozmowie z serwisem GamingBolt udział wziął Frederik Olsson. Podczas rozmowy przedstawiciel studia Frictional Games ujawnił, że ukończenie Amnesia: The Bunker powinno zająć graczom od około 4 do 6 godzin. Długość rozgrywki będzie jednak zależeć od podejmowanych decyzji oraz umiejętności danego użytkownika.

Nie skupiamy się na długości, ale na wyzwaniu przetrwania. Tak więc niektórzy gracze ukończą grę w ciągu zaledwie czterech godzin, ale inni mogą poświęcić trochę więcej czasu na eksplorację, przemyślenie kolejnego ruchu, eksperymentowanie i opracowanie strategii. Ostatecznie na długość zabawy znaczący wpływ będą miały umiejętności i odwaga gracza, a także preferowany przez niego styl gry i podejmowane decyzje – informuje Olsson.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel studia Frictional Games podkreślił również, że „dynamiczny i losowy charakter” Amnesia: The Bunker sprawi, że każda rozgrywka będzie „wyjątkowa i inna”. Gracze będą więc mogli zdecydować się na ponowne przejście produkcji w poszukiwaniu nowych wrażeń i doświadczeń.

Na koniec przypomnijmy, że Amnesia: The Bunker ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S już 16 maja. Warto pamiętać, że nadchodząca produkcja studia Frictional Games trafi w dniu swojej premiery do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nowej odsłony serii Amnesia na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!