Amazon rusza z produkcją Masters of the Universe. Nowy He-Man wybrany

Radosław Krajewski
2024/05/30 10:35
0
0

Ogłoszono nazwisko aktora, który wcieli się w nowego He-Mana w aktorskim Masters of the Universe.

Prace nad aktorskim Masters of the Universe trwają już od ponad dwóch dekad. Wydawało się, że to przeklęty projekt, który nigdy nie powstanie. Przez ostatnie lata wiele wytwórni było zainteresowanych tym filmemm, ale zawsze rezygnowali z niego na wczesnym etapie produkcji. Najpierw film odrzucił Warner Bros., następnie Sony Pictures, a w lutym tego roku Netflix i prawa do projektu trafiły w ręce Amazona. Studio jest pewne stworzenia filmu i właśnie ogłosili, kto wcieli się w potężnego bohatera.

Amazon rusza z produkcją Masters of the Universe. Nowy He-Man wybrany

Nicholas Galitzine został nowym He-Manem w aktorskim filmie Masters of the Universe

W He-Mana wcieli się 30-letni Nicholas Galitzine. Aktor rozpoczynał swoją karierę w Puls pod stopami przed dziesięciu laty oraz Piękny drań, gdzie zagrał u boku Andrew Scott. W kolejnych latach mogliśmy go zobaczyć w Przemianie, Chambers, Share, Szkoła czarownic: Dziedzictwo i Kopciuszku. Największą rozpoznawalność dał mu film Purpurowe serca, który był wielkim hitem Netflixa, a także Red, White & Royal Blue od Amazona. Ostatnio mogliśmy oglądać go w Na dnie, Na samą myśl o Tobie oraz serialu Mary & George.

Jesteśmy podekscytowani powołaniem do życia ukochanego Masters of the Universe i nie możemy być bardziej szczęśliwi z ogłoszenia niezwykle utalentowanego Nicholasa Galitzine'a w roli naszego He-Mana. To ponowne przedstawienie tej postaci i jej wszechświata będzie epickim filmem, który zachwyci widzów aż do Eterni – powiedziała Julie Rapaport, szefowa produkcji i rozwoju filmów w Amazon Studia MGM.

Historia opowiada o 10-letnim księciu Adamie, który rozbija swój statek kosmiczny na Ziemi i zostaje oddzielony od magicznego Miecza Mocy – jedynego połączenia z jego domem na Eternii. Po dwóch dekadach książę Adam w końcu znajduje swoją broń i zostaje zabrany z powrotem w kosmos, aby bronić rodzinnej planety przed złymi siłami Skeletora. Aby pokonać tak potężnego złoczyńcę, książę Adam będzie musiał odkryć tajemnice swojej przeszłości i stać się He-Manem – najpotężniejszym człowiekiem we wszechświecie.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Masters of the Universe został Travis Knight, twórca animacji Kubo i dwie struny, a także Bymblebee z uniwersum Transformers. Scenariusz napisze Chris Butler, twórca historii do ParaNorman i Praziomka. Fabuła do filmu powstanie na bazie poprzednich szkiców napisanych przez Davida Callahama oraz Aarona i Adama Nee.

Przypomnijmy, że Amazon ustalił premierę Masters of the Universe na 5 czerwca 2026 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!