Amazon Prime Video na marzec z serialowymi nowościami i filmem inspirowanym 365 dniami

Radosław Krajewski
2023/03/01 13:00

Platforma zaprezentowała pełną listą premier na najbliższe tygodnie.

Po dwóch bardzo mocnych miesiącach w Amazon Prime Video, tym razem platforma zaproponuje ofertę nieco bardziej skierowaną do serialowych widzów. W bibliotece serwisu już w najbliższy piątek zadebiutuje serial Daisy Jones & The Six z Riley Keough i Samem Clafinem. W dalszej części marca subskrybenci otrzymają seriale Swarm oraz The Power. Na widzów czeka również jedna filmowa propozycja, czyli przepełniony akcją i erotyzmem Perfect Addiction. Pełną listę nowości znajdziecie poniżej.

Amazon Prime Video na marzec z serialowymi nowościami i filmem inspirowanym 365 dniami

Daisy Jones & The Six – 3 marca

W 1977 roku zespół Daisy Jones & The Six byli na szczycie. Pod przywództwem dwóch charyzmatycznych liderów – Daisy Jones i Billy’ego Dunnea – zespół przeszedł drogę od ambitnych początków do wielkiej sławy. Nagle, po wyprzedanym koncercie w Soldier Field w Chicago, ogłosili rozpad. Dopiero teraz, dekady później, członkowie postanowili wyjawić dlaczego do tego doszło. Inspiracją dla fabuły była historia zespołu Fleetwood Mac, którego losy potoczyły się w podobny sposób. Fleetwood Mac po latach powrócili by dać serię fenomenalnych koncertów - czy tak samo będzie z Daisy Jones & The Six? Pierwszy odcinek już 3 marca, premiera następnych w każdy piątek.

W rolach głównych Riley Keough jako Daisy Jones, Sam Clafin (Billy Dune), Camila Morone (Camila Dune), Suki Waterhouse (Karen Sirko), Tom Wright (Teddy). Serial oparty jest na bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Taylor Jenkins Reid.

Swarm – 17 marca

Serial “Swarm” przedstawia losy Dre (Dominique Fishback), fanki gwiazdy pop światowego formatu, która w latach 2016 – 2018 wyruszyła w podróż za swoim idolem. Współtwórcami są Janine Nambers i Donald Glover, znany jako Childish Gambino.

Perfect Addiction - 24 marca

Trenerka MMA Sienna Lane (Kiana Madeira) myślała, że wreszcie ułożyła sobie życie: ma ładne mieszkanie, wymarzoną pracę i Jaxa (Matthew Noszka), miłość jej życia. Jax i Sienna wydawali się być nierozłączną parą na ringu i poza nim. Wszystko wydawało się idealne, dopóki Sienna nie przyłapała Jaxa na zdradzie z jej młodszą siostrą. Chcąc zemścić się na chłopaku zaczyna trenować Kaydena Williamsa (Ross Butler). Wkrótce zbliżają się do siebie poza ringiem, przez co jego droga do tytułu mistrza świata nieco się komplikuje.

The Power - 31 marca

Nastoletnie dziewczyny nagle zyskują moc porażania prądem, co wywołuje serię nieprzewidywalnych wydarzeń. Fala zmian zachodzących w nastolatkach prowadzi do całkowitego zakłócenia równowagi w świecie. Widzowie śledzą losy bohaterów w różnych zakątkach kuli ziemskiej - od Londynu po Seattle i od Nigerii po Europę Wschodnią.

GramTV przedstawia:

W produkcji wystąpią: Toni Collette jako burmistrz Margot Cleary-Lopez, John Leguizamo jako Rob Lopez, Auli'i Cravalho jako Jos Cleary-Lopez, Toheeb Jimoh jako Tunde Ojo, Josh Charles jako Daniel Dandon, Eddie Marsan jako Bernie Monke, Ria Zmitrowicz jako Roxy Monke, Zrinka Cvitešić jako Tatiana Moskalev, Halle Bush jako Allie Montgomery i inni.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!