Alan Wake 2 wkrótce z prezentacją pierwszego DLC. Gracze otrzymali zaproszenie

Mikołaj Ciesielski
2024/06/05 09:00
0
0

Remedy Entertainment szykuje małą niespodziankę.

Już kilka dni temu informowaliśmy, że Remedy Entertainment najwyraźniej szykuje się do prezentacji DLC do gry Alan Wake 2. Jeden z ostatnich wpisów na oficjalnym profilu wspomnianej produkcji na portalu społecznościowym X nie pozostawia natomiast co do tego żadnych wątpliwości. Fińskie studio dało dość jasno do zrozumienia, że jeszcze w tym tygodniu podzieli się szczegółami na temat pierwszego rozszerzenia do drugiej części Alana Wake’a.

Alan Wake 2 wkrótce z prezentacją pierwszego DLC. Gracze otrzymali zaproszenie

Alan Wake 2 z prezentacją DLC Night Springs na Summer Game Fest 2024

Na oficjalnym profilu gry Alan Wake 2 na X opublikowano bowiem wpis, w którym zaproszono graczy na kawę w Night Springs. Właśnie taki tytuł nosi zarówno osadzony w świecie wspomnianej produkcji fikcyjny program telewizyjny, jak i pierwsze DLC do drugiej części przygód Alana Wake’a. Zapowiedziane przez Remedy Entertainment spotkanie odbędzie się już 7 czerwca 2024 roku, czyli w najbliższy piątek.

Właśnie tego dnia o 23:00 rozpocznie się natomiast Summer Game Fest 2024, na którym to prawdopodobnie zobaczymy dodatek Night Springs do gry Alan Wake 2. Zgodnie z zapowiedziami tegoroczna edycja wspomnianego wydarzenia będzie trwać około 2 godzin. Sam pokaz ma z kolei być w „dużej mierze skoncentrowany” na wcześniej zaprezentowanych produkcjach.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że gra Alan Wake 2 dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment, to zapraszamy Was do lektury: Alan Wake 2 – recenzja. Horror znakomity, ale nie idealny.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!