Ahsoka – fani wyśmiewają nowy materiał z serialu. Disney zrecyklingowało plakat postaci

Radosław Krajewski
2023/09/08 13:00
2
0

Studio oszczędza nawet na plakatach promujących nowy serial z Gwiezdnych wojen.

Najnowszy odcinek serialu Ahsoka przyniósł wiele zaskakujących niespodzianek. Nic więc dziwnego, że czwarty epizod został okrzyknięty przez fanów najlepszym z dotychczasowych odcinków Ahsoki. Nie tylko pojawiła się oczekiwana przez fanów postać, ale również poznaliśmy tajemnicę stojącą za Inkwizytorem Marrokiem. Disney po każdym odcinku publikuje plakaty poświęcone bohaterom, którzy pojawili się w ostatnim epizodzie. Swój udział w serialu zaliczył kapitan Carson Teva, który znany jest przede wszystkim z serialu The Mandalorian. Fani po zobaczeniu nowego plakatu prezentującego tę postać szybko zauważyli, że gdzieś już widzieli identyczną pozę tej postaci.

Ahsoka – fani wyśmiewają nowy materiał z serialu. Disney zrecyklingowało plakat postaci

Nowy plakat z Ahsoki wywołał trochę śmiechu i kontrowersji wśród fanów Gwiezdnych wojen

Okazuje się, że Disney dokonał recyklingu plakatu z trzeciego sezonu The Mandalorian i Carson Teva wygląda identycznie na obu plakatach. Zmieniło się jedynie tło, ale poza i ubiór postaci pozostał taki sam.

GramTV przedstawia:

Fani w komentarzach zaczęli kpić z Disneya i Lucasfilm za tę wpadkę. Niektórzy śmieją się, że to kolejna ofiara strajku scenarzystów i aktorów, zaś inni wyszydzają, że studio oszczędza nawet na takich materiałach. Część fanów jest jednak zła na wytwórnię, że w taki sposób studio ich traktuje, jednocześnie wskazując, że plakat Carsona Teva z Ahsoki to metakomentarz dotyczący obecnego poziomu serii, w jakim Gwiezdne wojny się znalazły.

Wczytywanie ramki mediów.
Nowy plakat z Ahsoki wywołał trochę śmiechu i kontrowersji wśród fanów Gwiezdnych wojen, Ahsoka – fani wyśmiewają nowy materiał z serialu. Disney zrecyklingowało plakat postaci
Culture Crave
Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
08/09/2023 19:44
wolff01 napisał:

Studio które jeszcze kilka lat temu uważane było za hegemona...

Niesamowite i niezwykle dziwne. Cięcie kosztów to jedno ale Disney chyba przechodzi w inny wymiar jeśli chodzi o rolę edukacyjną tj. pokazują jak nie powinno się postępować z wielkimi markami

wolff01
Gramowicz
08/09/2023 13:56

Studio które jeszcze kilka lat temu uważane było za hegemona...