Kim jest Marrok z serialu Ahsoka? Twórcy zakpili z fanowskich teorii

Radosław Krajewski
2023/09/06 17:00
0
0

Widzowie zaskoczeni są takim obrotem spraw.

Najnowszy, czwarty odcinek Ahsoki został bardzo ciepło przyjęty przez widzów. Wielu fanów zachwyconych jest powrotem kultowego bohatera znanego z Sagi, którego zobaczymy również w kolejnym epizodzie. Jednak przez ostatnie tygodnie fani żyli najróżniejszymi teoriami dotyczącymi Inkwizytora Marroka. Pojawiło się wiele spekulacji i fanowskich teorii, a jedna z nich mówiła, że pod tą postacią kryje się Galen Marek, czyli Starkiller znany z dwóch części Star Wars: The Force Unleashed. Okazuje się jednak, że twórcy mieli zupełnie inny pomysł na tę postać.

Kim jest Marrok z serialu Ahsoka? Twórcy zakpili z fanowskich teorii

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące postaci Marroka z czwartego odcinka Ahsoki

Ahsoka podejmuje walkę z Marrokiem, gdy Sabine Wren walczy z Shin Hati. Bohaterce udaje się pokonać Inkwizytora, który prawdopodobnie zostaje na zawsze zabity. Świadczyć o tym może wydobywająca się z jego ciała zielona mgła, która wskazuje, że był to anonimowy wojownik przywrócony do życia przez magię klanu Sióstr Nocy z Dathomiry. Za ożywienie postaci stała Morgna Elsbeth, która współpracuje z Baylanem Skollem, aby odnaleźć Wielkiego Admirała Thrawna.

GramTV przedstawia:

Tym samym Marrok okazał się oryginalną postacią z Ahsoki. Pod maską nie krył się nikt ważny, choć nie mogła być to całkowicie przypadkowa osoba, o czym świadczą jego umiejętności walki i pilotowania statków kosmicznych. Mimo to raczej widzowie nie mają co liczyć, że poznają tożsamość tej postaci.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!