3. sezon serialu The Bear na kolejnym zwiastunie. Disney+ przypomina o swojej lubianej produkcji

Krzysztof Żołyński
2024/05/27 22:00
0
0

FX pokazało króciutką zajawkę trzeciego sezonu serialu dramatycznego The Bear.

The Bear to opowieść o utalentowanym młodym szefie kuchni, Carmym, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami po samobójczej śmierci brata. Carmy dziedziczy rodzinny bar z kanapkami, Original Beef of Chicagoland, a jego codzienne chaotyczne życie staje się przeszkodą w zmierzeniu się ze stratą i demonami przeszłości.

3. sezon serialu The Bear na kolejnym zwiastunie. Disney+ przypomina o swojej lubianej produkcji

The Bear – nowy zwiastun 3. sezonu serialu Disney+

Pracując z nieokrzesaną ekipą kuchenną, Carmy próbuje odmienić losy baru i siebie samego. W drugim sezonie kontynuowane są dramatyczne wydarzenia, a fabuła skonstruowana jest jako mieszanka kulinarnego thrilleru i obyczaju, z głębszymi portretami psychologicznymi postaci. The Bear to historia pasji, miłości i marzeń w świecie kulinarnym, gdzie pieniądze, ambicje i wyzwania prowadzą do nieprzewidywalnych konsekwencji.

W obsadzie nadchodzących odcinków znaleźli się tacy aktorzy jak: Jeremy Allen White, Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Matty Matheson, Oliver Platt oraz Molly Gordon.

Amerykańską i brytyjską premierę zaplanowano na 27 czerwca. Niestety Disney+ milczy na temat daty premiery w Polsce.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć, że pierwszy sezon zdobył uznanie krytyków i otrzymał 9 nagród oraz 31 nominacji, w tym aż 13 nominacji do nagrody Emmy. Jeremy Allen White zdobył Złoty Glob dla najlepszego aktora w serialu komediowym, a także nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i Critics’ Choice Awards. Produkcja została doceniona za scenariusz, montaż, a także za najlepszego producenta serialu komediowego.

Rola Ebona Moss-Bachracha (serialowego Richiego) również zdobyła uznanie widzów i jury konkursów. Ayo Edebiri, grająca postać Sydney, także została doceniona przez widzów.

W tej chwili The Bear jest drugim, pod względem popularności, serialem FX. Pierwszego miejsca pozbawił go, emitowany niedawno, pierwszy sezon serialu Szogun, który zawojował serca widzów i dzięki temu otrzymał także zielone światło na realizację kontynuacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!