Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją ostatniej wiedźmińskiej szkoły

Mikołaj Ciesielski
2021/03/10 08:25

Przedstawiono kolejne szczegóły planszowego Wiedźmina.

Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją ostatniej wiedźmińskiej szkoły

Otrzymujemy coraz więcej informacji dotyczących gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. W zeszłym tygodniu autor przybliżył nam mechanikę budowania talii, a wydawnictwo Go on Board zaprezentowało kolejne dwie wiedźmińskie szkoły – Wilka oraz Gryfa. Wczoraj nadszedł czas na przybliżenie szczegółów ostatniego cechu, dzięki czemu mamy okazję przyjrzeć się Szkole Niedźwiedzia.

Szkoła Niedźwiedzia! Wiedźmini, którzy do niej należą, są uosobieniem siły i wytrzymałości. Znani są ze swojej niezależności — to niezwykle rzadki widok zobaczyć grupę adeptów Niedźwiedzia zebranych w jednym miejscu. Są jednak doskonałymi i niezwykle niebezpiecznymi wojownikami — potrafią poradzić sobie nawet w sytuacji, gdy wróg ma znaczną przewagę liczebną. Na dodatek bardzo dobrze wiedzą, jak zadbać o swój interes. Co myślisz o wiedźminach specjalizujących się w obronie?” – czytamy w opisie udostępnionym przez wydawcę.

Podobnie jak przy prezentacji poprzednich wiedźmińskich szkół, tak i tym razem zaprezentowano również komponenty cechu Niedźwiedzia. Możemy więc spojrzeć na figurkę kolejnego wiedźmina, a także na planszetkę gracza, gdzie znajduje się m.in. ilustracja przedstawiająca wspomnianego łowcę potworów, która zdradza także jego imię – Ryfar. Udostępnione materiały znajdziecie na dole tej wiadomości.

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 2 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę i wykonywać interesujące oraz intrygujące zadania. Kampania crowdfundingowa rozpocznie się już w maju na platformie zagramw.to oraz na Kickstarterze. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!