Gra planszowa Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją kolejnej wiedźmińskiej szkoły

Mikołaj Ciesielski
2021/03/02 21:30
0
0

Zaprezentowano figurkę kolejnego wiedźmina. Poznaliśmy też jego imię.

Gra planszowa Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją kolejnej wiedźmińskiej szkoły

W ostatnich dniach mieliśmy okazję przyjrzeć się komponentom ze Szkoły Kota oraz Szkoły Żmii, które znajdziemy w grze planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Twórcy kontynuują przybliżanie historii wiedźmińskich cechów i prezentują kolejne elementy wspomnianej planszówki. Tym razem postanowiono przedstawić dobrze nam znaną Szkołę Wilka, z której pochodził m.in. słynny Geralt z Rivii.

Szkoła Wilka! Być może o niej słyszeliście. To jedna z najsłynniejszych szkół wiedźmińskich z siedzibą w Kaedwen, w legendarnym Kaer Morhen. Adepci Wilka są mistrzami szermierki i urodzonymi wojownikami, którzy nie mają sobie równych w walce zarówno z potworami, jak i ludźmi. Kto jest Twoim ulubionym wiedźminem z tej szkoły?” – czytamy na stronie wydawnictwa Go on Board.

Po raz kolejny możemy przyjrzeć się planszetce gracza, na której będziemy m.in. rozwijać atrybuty swojego bohatera. Znajduje się na niej również ilustracja przedstawiająca wiedźmina ze Szkoły Wilka, która zdradza także jego imię – Erim. Mamy okazję przyjrzeć się też figurce bohatera, którą w trakcie rozgrywki będziemy poruszać się po planszy. Materiały znajdziecie w galerii poniżej.

Wiedźmin: Stary Świat to gra dla od 2 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę i wykonywać interesujące oraz intrygujące zadania. Kampania crowdfundingowa rozpocznie się już w maju na platformie zagramw.to oraz na Kickstarterze. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!