Kolejny zwiastun z It Takes Two. EA przypomina o nowej grze twórców A Way Out

Mikołaj Ciesielski
2021/03/09 08:25

W najnowszym materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Kolejny zwiastun z It Takes Two. EA przypomina o nowej grze twórców A Way Out

It Takes Two zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu do sieci trafił obszerny gameplay z nadchodzącej produkcji studia Hazelight, który przedstawiał pierwsze 20 minut gry, a tymczasem Electronic Arts postanowiło znów przypomnieć graczom o najnowszym dziele twórców A Way Out za sprawą świeżego zwiastuna, w którym również nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Możemy więc po raz kolejny sprawdzić, jak It Takes Two prezentuje się w akcji. Nowy trailer znów potwierdza zapowiedzi twórców i zapewnia nas, że w nadchodzącej produkcji studia Hazelight nie zabraknie widowiskowych i dynamicznych scen, a także nieco spokojniejszych i wzruszających momentów. Rzućcie okiem na materiał i oceńcie sami.

It Takes Two zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 26 marca bieżącego roku. Nadchodząca produkcja studia Hazelight zostanie wydana dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
f1fson
Gramowicz
09/03/2021 09:37

Posiada ktoś informacje, czy gra na PS4 będzie zawarta w abonamencie EA Play?