It Takes Two – ponad 20 minut rozgrywki z nowej gry twórców A Way Out

Mikołaj Ciesielski
2021/03/03 13:30

Kolejna produkcja studia Hazelight zadebiutuje na rynku już w tym miesiącu.

It Takes Two – ponad 20 minut rozgrywki z nowej gry twórców A Way Out

Premiera It Takes Two coraz bliżej. W zeszłym tygodniu poznaliśmy wymagania sprzętowe gry w wersji na PC, a tym razem mamy kolejną szansę, aby sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji za sprawą obszernego gameplayu, na którym zaprezentowano pierwsze 20 minut gry. Jeśli zamierzacie więc samodzielnie ogrywać It Takes Two, to ostrzegamy Was przed ewentualnymi spoilerami.

Przypomnijmy, że nowe dzieło twórców A Way Out jest platformową grą akcji, która umożliwia zabawę w dwuosobowej kooperacji, zarówno przez sieć, jak i lokalnie na podzielonym ekranie. Oprócz elementów platformowych w grze nie brakuje również widowiskowych scen akcji, a także różnego rodzaju zagadek i łamigłówek. Twórcy obiecują też, że gra dostarczy lekką, ale angażującą i wzruszającą historię.

It Takes Two zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 26 marca bieżącego roku. Nadchodząca produkcja studia Hazelight zostanie wydana dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
03/03/2021 22:06

Będzie grane, mocno.