Boundary - sieciowa strzelanka w kosmosie na nowych fragmentach rozgrywki

LM
2021/02/28 12:35

Boundary jeszcze w tym roku ma trafić na na PC i konsole PlayStation. Zobacz najnowszy gameplay trailer kosmicznego FPS-a.

Boundary - sieciowa strzelanka w kosmosie na nowych fragmentach rozgrywki

Redakcja serwisu IGN podzieliła się z nami najnowszym gameplay trailerem zapowiedzianej jeszcze w 2019 roku sieciowej strzelanki Boundary. Na załączonym poniżej materiale możecie zobaczyć kolejne fragmenty rozgrywki z kosmicznego FPS-a, ale twórcy nie skorzystali z okazji, by podzielić się z nami dodatkowymi konkretami. Projekt powoli nabiera kształtów, aczkolwiek wyraźnie widać, że niektóre elementy oprawy wideo wciąż potrzebują dopieszczenia i poprawek dla stabilności. Tymczasem fani zastanawiają się, jak odpowiedzialne za grę Surgical Scalpels zamierza rozwiązać kwestię oprawy audio, bo jak wiemy „w kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku”.

GramTV przedstawia:

Boundary zmierza na PC i konsole PlayStation z datą premiery wyznaczoną na ten rok. Twórcy obiecują wiele trybów rozgrywki, które specjalnie dostosowano pod warunki walk w przestrzeni kosmicznej. Jednocześnie gracze otrzymają do dyspozycji sześć zróżnicowanych klas astronautów z bogatym zapleczem do personalizacji ich wyposażenia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!