Boundary – premiera taktycznej strzelanki w kosmosie opóźniona po raz kolejny

Mikołaj Ciesielski
2021/01/14 09:30

Studio Surgical Scalpels ujawnia nowy termin premiery.

Boundary zapowiedziano w lipcu 2019 roku. Produkcja studia Surgical Scalpels miała trafić na rynek już na początku 2020 roku, tytuł zaliczył jednak pierwsze opóźnienie, a następnie kolejne, w wyniku którego twórcy przełożyli datę premiery gry na pierwszy kwartał bieżącego roku. Wygląda jednak na to, że deweloperzy potrzebują jeszcze trochę czasu na dopracowanie swojej produkcji, ponieważ poinformowano o kolejnej obsuwie. Według najnowszych informacji Boundary ma zadebiutować latem 2021 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Boundary – premiera taktycznej strzelanki w kosmosie opóźniona po raz kolejnyZgodnie z zapowiedziami Boundary ma być taktyczną pierwszoosobową strzelanką nastawioną na dynamiczne starcia multiplayer. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie sześć różnorodnych klas. Użytkownicy będą mogli również personalizować i modyfikować uzbrojenie oraz amunicję. Ponadto rozgrywka ma być urozmaicona za sprawą kilku modeli jetpacków, które umożliwią błyskawiczne manewrowanie w próżni.

Boundary zmierza na komputery osobiste, a także konsolę PlayStation 4. Tytuł ma się również pojawić w późniejszym terminie na pozostałych platformach. Za produkcję odpowiedzialne jest wspomniane wyżej studio Surgical Scalpels. Wydawcą gry jest firma Skystone Games.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!