Zapowiedziano BOUNDARY – pierwszoosobową sieciową strzelankę z uzbrojonymi po zęby astronautami

LM
2019/07/01 12:01

Sześć grywalnych klas, progresja, w pełni modyfikowalne wyposażenie i system zniszczeń bazujący na fizyce. Zobacz pierwszy zwiastun.

Studio Surgical Scalpels uraczyło nas szczegółami swojego najnowszego projektu – pierwszoosobowej strzelanki zatytułowanej BOUNDARY, która pozwoli nam wziąć udział w dynamicznych sieciowych starciach w przestrzeni kosmicznej. Być może Wasze pierwsze skojarzenia to Call of Duty: Infinite Warfare, ale nie tędy droga, tytuł wygląda raczej na nowe podejście do wydanego w 2009 roku Shattered Horizon od studia Futuremark. Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez deweloperów tytuł ukaże się początkowo jedynie na konsolach PlayStation 4, by później trafić także na PC, a więcej konkretów poznamy podczas zbliżających się tragów gamescom 2019 w Kolonii. Tymczasem rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Zapowiedziano BOUNDARY – pierwszoosobową sieciową strzelankę z uzbrojonymi po zęby astronautami

GramTV przedstawia:

Podczas zabawy wcielimy się w uzbrojonych po zęby astronautów, którzy nie stronią od wymian ognia w kosmosie. Twórcy oddadzą w nasze ręce sześć zróżnicowanych klas, a dodatkowo zarówno uzbrojenie, jak i wyposażenie czy amunicję będziemy mogli personalizować i modyfikować pod własny styl gry. Na premierę gry otrzymamy dostęp do czterech trybów rozgrywki Free For All, Team Deathmatch, Facility Capture czy Orbital Purge na kilku zróżnicowanych arenach, wśród których nie zabraknie farmy słonecznej, orbitalnej stacji paliw i pola śmieci kosmicznych. Mechanikę rozgrywki wzbogaci kilka modeli jetpacków, które umożliwią błyskawiczne manewrowanie w próżni oraz system zniszczeń otoczenia bazujący na fizyce. Zapowiada się ciekawie, pozostaje czekać na kolejną porcję szczegółów i przybliżoną datę premiery.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!