Thor: Love and Thunder z wielką niespodzianką. Kolejna znana postać w filmie

Radosław Krajewski
2021/02/17 17:15

Czwarta część Thora powoli zaczyna przypominać następną część Avengersów, szczególnie przy udziale zaskakującej postaci.

Thor: Love and Thunder z wielką niespodzianką. Kolejna znana postać w filmieOd kilku tygodni w Australii trwają zdjęcia do Thor: Love and Thunder. Ostatnio mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się potężnemu Chrisowi Hemsworthowi, którego sylwetka zaimponowała wielu osobom. Bóg Piorunów jeszcze nigdy nie prezentował takiej muskulatury. Najwidoczniej będzie mu potrzebna do kolejnych starć z kosmicznymi najeźdźcami. A tych może nie brakować, gdyż według najnowszej plotki, w filmie ma pojawić się ważna dla uniwersum postać.

Czwarta część Thora będzie obfitować w superbohaterów znanych z innych filmów Marvela. Obok Strażników Galaktyki i Lady Sif, która powraca do serii po przerwie, w Thor: Love and Thunder pojawić ma się również Kapitan Marvel. Szczegóły dotyczące roli Carol Danvers granej przez Brie Larson w nowej przygodzie Odynsona nie są na razie jasne. Ma być to jednak niewielka rola, więc niewykluczone, że bohaterka pojawi się w którejś ze scen po napisach, jako wprowadzenie do drugiej części jej solowego filmu. Produkcja zadebiutuje sześć miesięcy po premierze Thor: Love and Thunder.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że za reżyserię Thor: Love And Thunder odpowiada Taika Waititi. W obsadzie ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która powróci do serii po kilkuletniej przerwie. W rolę głównego antagonisty wcieli się Christian Bale.

Premierę filmu zaplanowano na 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!