Jeden ze Strażników Galaktyki pojawi się w czwartej części Thora!

Radosław Krajewski
2020/11/14 11:00

Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do kolejnego filmu o Thorze. Na planie zameldować ma się aktor znany ze Strażników Galaktyki.

Powiększa się obsada Thor: Love And Thunder. Według mediów Chris Pratt, wcielający się w Star-Lorda, dołączy do Chrisa Hemswortha w Australii, aby nagrać sceny do nowego filmu o Thorze. Zdjęcia mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Jeden ze Strażników Galaktyki pojawi się w czwartej części Thora!

Nie wiadomo jak dużą rolę w czwartej części Thora odegra jeden ze Strażników Galaktyki. Z zakończenia Avengers: Koniec gry wiemy, że w załodze Star-Lorda tymczasowo pojawił się Bóg Piorunów. Pojawienie się tylko jednego ze Strażników wyklucza ich wspólne przygody, a Chris Pratt może zarówno zaliczyć większą rolę, jak również niewielki epizod, zbliżony do występu Benedicta Cumberbatcha w trzeciej części Thora.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że za reżyserię Thor: Love And Thunder odpowiada Taika Waititi. W obsadzie ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która powróci do serii po kilkuletniej przerwie. W rolę głównego antagonisty wcieli się Christian Bale.

Premierę filmu zaplanowano na 11 lutego 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!