Lubiana przez fanów postać powróci w czwartej części Thora

Radosław Krajewski
2020/12/12 11:15

Fani słynnej asgardzkiej wojowniczki od lat walczyli o powrót tej postaci do uniwersum Marvela.

Nie samymi powrotami w Spider-Manie 3 człowiek żyje. Obsada trzeciej części przygód Pajączka rozrasta się w zastraszającym tempie i po potwierdzeniu, że w filmie wystąpią odtwórcy poprzednich ról Spider-Mana, pojawiły się informacje, że do produkcji dołączył Charlie Cox, który wcieli się w Daredevila. Tym razem inna produkcja ze świata Marvela zostanie wzbogacona o postać, której nie widzieliśmy w uniwersum od kilku lat. Serwis Deadline potwierdził, że Jaimie Alexander ponownie stanie u boku Thora jako Lady Sif.

Lubiana przez fanów postać powróci w czwartej części Thora

Asgardzka wojowniczka i przyjaciółka Odynsona była ważną postacią w pierwszej części solowych przygód Thora. Nieco mniejszą rolę odgrywała w wydanym dwa lata później Thor: Mroczne świat. Pojawiła się również w dwóch odcinkach pierwszego i drugiego sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Fani od lat mieli nadzieję, że Disney stworzy dla niej osobną serię telewizyjną. Początkowo pojawiały się plotki, że będzie to produkcja stworzona dla stacji ABC (należącej do Disneya), a następnie, że studio przeniesie komiksowe przygody tej postaci na serial dla Disney+.

GramTV przedstawia:

Choć Lady Sif nie otrzyma osobnej serii, to oprócz powrotu na wielki ekran w Thor: Love and Thunder, wojowniczka wystąpi również w serialu poświęconemu Lokiemu. Nie są to oficjalne informacje, ale już kilka tygodni temu aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z podpisem, że leci do Atlanty. Właśnie w tym mieście trwały prace na planie do serialu Loki.

Zdjęcia do Thor: Love and Thunder rozpoczną się dopiero w przyszłym roku. W nowej części powróci Natalie Portman jako Jane Foster, która będzie zdolna podnieść oręż Thora i dzielić jego moce. Film otrzymał nową datę premiery, którą wyznaczono na 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!