Czas ostrzyć szable! Wiemy, kiedy Hellish Quart trafi do wczesnego dostępu

Mikołaj Ciesielski
2021/01/07 18:35

Jest też nowy materiał wideo.

O Hellish Quart po raz pierwszy informowaliśmy w lipcu ubiegłego roku, kiedy to twórca gry, czyli Jakub Kisiel, opublikował pierwszy zwiastun swojej produkcji. W październiku na platformie Steam pojawiła się wersja demonstracyjna, która pozwoliła zainteresowanym sprawdzić trzy postacie. Wówczas zapowiadano, że gra trafi do wczesnego dostępu jeszcze w grudniu, ale prace nad tytułem nieco się przedłużyły. Ostatecznie Hellish Quart pojawi się w usłudze Early Access na Steam oraz w programie Games in Development na GOG.com już 16 lutego 2021 roku – poinformował twórca w nowym materiale wideo.

Czas ostrzyć szable! Wiemy, kiedy Hellish Quart trafi do wczesnego dostępu

GramTV przedstawia:

Jak wynika z opisu zamieszczonego na platformie Valve, wczesna wersja gry Hellish Quart odda do dyspozycji graczy pięć różnych postaci. Pojedynki będziemy mogli toczyć na pięciu arenach, a w tle usłyszymy trzy oryginalne utwory muzyczne. Swoje umiejętności sprawdzimy w trybie arcade oraz w starciu z innym graczem. Zainteresowani będą mieli również okazję zobaczyć krótki urywek kampanii fabularnej. Twórca podkreśla, że cały czas trwa proces balansowania rozgrywki.

Warto również wspomnieć, że twórca Hellish Quart, czyli wspomniany wyżej Jakub Kisiel, był odpowiedzialny za tworzenie animacji do m.in. takich tytułów jak Bulletstorm, Gears of War: Judgment czy Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!