Szable w dłoń! Wersja demonstracyjna Hellish Quart dostępna na Steamie

Mikołaj Ciesielski
2020/10/12 11:25
0
0

Zainteresowani mogą sprawdzić interesujący projekt jednoosobowego studia Kubold.

Szable w dłoń! Wersja demonstracyjna Hellish Quart dostępna na Steamie

O Hellish Quart informowaliśmy Was w lipcu bieżącego roku, kiedy to twórca gry, czyli Jakub Kisiel, opublikował pierwszy zwiastun swojej produkcji składający się z fragmentów rozgrywki. Tymczasem na Steamie dostępna jest już wersja demonstracyjna, dzięki której wszyscy zainteresowani sprawdzą, jak polska bijatyka przygotowywana przez jednoosobowe studio Kubold wypada w rzeczywistości.

GramTV przedstawia:

Demo oddaje do dyspozycji graczy jedynie trzy postacie i każda z nich włada szablą. Warto jednak zaznaczyć, że już 7 grudnia Hellish Quart dostępne będzie w usłudze Early Access. Wówczas zainteresowani będą mogli również sprawdzić bohaterów korzystających z miecza oraz rapiera. Pełna wersja gry ma zawierać 12 zróżnicowanych postaci i aren. Ponadto produkcja zaoferuje 6 poziomów trudności i trzy tryby rozgrywki – arcade, lokalne starcia między graczami oraz tryb fabularny.

Warto również wspomnieć, że twórca Hellish Quart, czyli wspomniany wyżej Jakub Kisiel, był odpowiedzialny za tworzenie animacji do m.in. takich tytułów jak Bulletstorm, Gears of War: Judgment czy Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!