W Spider-Manie 3 pojawi się trzech Pajączków? Musi został spełniony jeden warunek

Radosław Krajewski
2020/12/09 11:15
0
0

W trzeciej części Spider-Mana powrócą starzy znajomi z poprzednich dwóch serii o superbohaterze. W tym odtwórcy ról głównego bohatera.

Spider-Man 3 zyskał kolejne postacie, które fani superbohatera doskonale znają z poprzednich części. Po Electro granym przez Jamiego Foxxa przyszedł czas na oficjalne ogłoszenie Alfreda Moliny w roli Doktora Octopusa. Już pod koniec listopada informowaliśmy, że aktor obecny jest na planie, gdzie powtórzy rolę ikonicznego przeciwnika z drugiej części trylogii od Sama Raimiego. To jeszcze nie koniec rewelacji, bo jak twierdzi dziennikarz serwisu Collider, tajemnicą poliszynela jest, że w nowym filmie o Spider-Manie pojawią się poprzedni odtwórcy ról Pajączka.

W Spider-Manie 3 pojawi się trzech Pajączków? Musi został spełniony jeden warunek

Andrew Garfield ma być już zakontraktowany, tak samo jak Kirsten Dunst w roli MJ i Emma Stone jako Gwen Stacy. Sytuacja z ostatnią aktorką jest o tyle skomplikowana, że Stone obecnie jest w ciąży, więc jej sceny musiałyby zostać nagrane jak najszybciej. W przypadku Garfielda i Dunst nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgodnie z harmonogramem pojawili się na planie i nagrali swoje sceny. Wciąż nie wiadomo, jak duże role będą odgrywać postacie z poprzednich serii o Spider-Manie.

Do kompletu brakuje już tylko podpisu pod umową z Tobey Maguirem. Aktor wycofał się z aktorstwa w 2014 roku, ale coraz częściej pojawiają się plotki, że w przyszłym roku ma zamiar wrócić do zawodu. Już wcześniej pojawiały się informacje, że może zagrać w nowym filmie Damiena Chazelle’a (Whiplash, La La Land), a coraz częściej mówi się o jego udziale w trzeciej części Spider-Mana dla Sony i Marvela. Studio ma prowadzić negocjacje z aktorem i jeżeli zakończą się pomyślnie, Maguire powróci po tylu latach przerwy swoją ikoniczną rolą.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w serialu WandaVision, który zadebiutuje na Disney+ już 15 stycznia, zostanie wprowadzone multiwersum stworzone przez Scarlet Witch. Multiwersum wymknie się spod kontroli, na co zareaguje Doktor Strange, którego również nie zabraknie w trzeciej części Spider-Mana. Zdjęcia do obu produkcji powstają w tym samym czasie.

Reżyserem Spider-Mana 3 jest Jon Watts, który stał za kamerą poprzednich dwóch części. Datę premiery filmu wyznaczono na 17 grudnia 2021 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!