Marvel posłuchał próśb fanów. Daredevil pojawi się w Spider-Manie 3

Radosław Krajewski
2020/12/10 10:45

Trzy Pajączki, powroty starych złoczyńców i Diabeł z Hell’s Kitchen. Spider-Man 3 wyrasta na film rozmiarów Avengersów.

W obsadzie Spider-Mana 3 powoli zaczyna robić się ciasno. Dopiero co informowaliśmy, że w filmie pojawią się odtwórcy głównych ról w poprzednich seriach z Pajączkiem, a teraz okazuje się, że to nie koniec niespodzianek, jakie ma dla nas Marvel. Według najnowszych plotek w trzecim Spider-Manie pojawi się również Daredevil. Prawdopodobnie będzie to ten sam superbohater, którego poznaliśmy w trzech sezonach serialu od Netflixa. W tej roli ponownie zobaczymy Charliego Coxa.

Marvel posłuchał próśb fanów. Daredevil pojawi się w Spider-Manie 3

Disney odzyskał prawa do Daredevila pod koniec listopada bieżącego roku. Fani od razu rozpoczęli kampanię, mającą skłonić Marvela do jak najszybszego wykorzystania tej postaci i obsadzenia w tej roli Coxa. Wygląda więc na to, że studio odpowie na apel sympatyków Diabła z Hell’s Kitchen i superbohatera zobaczymy na ekranie prędzej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w serialu WandaVision, który zadebiutuje na Disney+ już 15 stycznia, zostanie wprowadzone multiwersum stworzone przez Scarlet Witch. Multiwersum wymknie się spod kontroli, na co zareaguje Doktor Strange, którego również nie zabraknie w trzeciej części Spider-Mana. Zdjęcia do obu produkcji powstają w tym samym czasie.

Reżyserem Spider-Mana 3 jest Jon Watts, który stał za kamerą poprzednich dwóch części. Datę premiery filmu wyznaczono na 17 grudnia 2021 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!