Streamerka przetańczyła całe Demon’s Souls

LM
2020/12/05 17:01
9
0

Zobaczcie pojedynek z Flamelurkerem z Demon’s Souls na PlayStation 5.

Streamerka przetańczyła całe Demon’s Souls

Jeśli wciąż nie macie dosyć rozmaitych wyczynów graczy w produkcjach typu soulslike, to mamy coś, co Was zainteresuje. Streamerka przedstawiająca się w sieci jako Liality opublikowała w sieci nagranie, podczas którego pokonuje jednego z bossów w Demon’s Souls - Flamelurkera – korzystając wyłącznie z maty tanecznej. Całość jest zaledwie zwiastunem dla całej serii filmów, gdyż ta pochwaliła się też, że udało już się jej wytańczyć cały remake Demon’s Souls. Rzućcie okiem na załączone do wiadomości nagranie.

GramTV przedstawia:

Od premiery Demon’s Souls minęło już kilka tygodni. W tym czasie zdążyliśmy przekonać się, że grę nie tylko da się pokonać na bongosach, ale też ukończyć w rekordowo krótkim czasie. Obok tego wiemy, że to całkiem porządny remake.

Demon’s Souls dostępne jest wyłącznie na PlayStation 5.

Komentarze
9
zwierz4k
Gramowicz
07/12/2020 12:01

jakby robiła to nago to sam chętnie bym popatrzył,a tak to w sumie nie wiem co o tym myśleć :P

Melchah
Gramowicz
06/12/2020 16:16
TytyMagSwag napisał:

Jeśli ktoś ma unikatowy talent, to youtube to jest miejsce gdzie może go pokazać. Jej jedynym talentem jest przechodzenie gier tańcząc na macie, czyli ma już o jeden więcej talent od ciebie :-)

To co widać na tym filmie to przejaw talentu?

alex1112
Gramowicz
06/12/2020 13:50

Wy się śmiejecie, a pasek żebraczki wypełniał się w ekspresowym tempie. Puki będzie zapotrzebowanie na oglądanie takich pierdół (głownie przez młodych mężczyzn, nie potrafiących zagospodarować sobie czasu), póty będzie trwał ten spektakl żenady.
Trwa Wczytywanie