Brak czasu na granie? Bez obaw, Demon’s Souls Remake można ukończyć w 17 minut

Mikołaj Ciesielski
2020/11/25 10:20
1
0

Niesamowity wyczyn speedrunnera.

Demon’s Souls Remake zadebiutowało na rynku wraz z konsolą PlayStation 5. Odświeżone dzieło studia From Software zebrało bardzo dobre recenzje, a wielu dziennikarzy uważa, że tegoroczny remake świetnie oddaje klimat pierwowzoru. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że produkcja mogła otrzymać łatwy poziom trudności, ale pomysł ten szybko porzucono. Okazuje się jednak, że dla niektórych Demon’s Souls Remake nie stanowi większego wyzwania, a grę da się ukończyć w nieco ponad 17 minut.

Brak czasu na granie? Bez obaw, Demon’s Souls Remake można ukończyć w 17 minutTej sztuki dokonał speedrunner o pseudonimie Distortion2, który umieścił materiał wideo, prezentujący wspomniany wyczyn na swoim kanale w serwisie YouTube. Do osiągnięcia celu gracz wykorzystał błąd związany z teleportowaniem się pomiędzy klińcami, które w Demon’s Souls są odpowiednikami ognisk z Dark Souls.

Ponowne uruchamianie gry w danych momentach podczas śmierci postaci sprawia, że gracz może ominąć spore fragmenty produkcji i rozpocząć walkę z bossem nawet przed dotarciem czy odnalezieniem areny, w której znajduje się oponent. Całość możecie obejrzeć poniżej, należy jednak uważać na spoilery.

Demon’s Souls Remake dostępne jest wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Przypomnijmy, że oryginał opracowany przez studio From Software zadebiutował na rynku w 2009 roku na PlayStation 3.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dzelada
Gramowicz
25/11/2020 10:52

Albo jak rozje... 300zl 17min