Vanguard i Tower Knight z Demon's Souls pokonani – gracz użył bongosów

Wincenty Wawrzyniak
2020/12/03 15:00
0
0

Kreatywność graczy naprawdę nie zna granic. Mieliśmy już rekordowe przejście gry w 17 minut oraz bez otrzymania obrażeń od przeciwników, a dziś mamy… bongosy!

Przed końcem listopada donosiliśmy o tym, że grę Demon’s Souls da się ukończyć w nieco ponad 17 minut. Później z kolei jeden ze streamerów postanowił ukończyć produkcję studia Bluepoint Games bez otrzymywania jakichkolwiek obrażeń od przeciwników (spoiler: udało mu się). Ba, biorąc pod uwagę sytuację, w których kreatywność graczy nie zna absolutnie żadnych granic (a takowych sytuacji było już przecież bardzo dużo), wydawać by się mogło, że zasoby pomysłów wyczerpały się – nic bardziej mylnego. Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejną ciekawostką. Użytkownik o pseudonimie Super Louis 64, znany również jako Controller Bender, pochwalił się na swoim kanale na YouTubie dość nietypowym wyczynem – graczowi udało się pokonać Vanguarda oraz Tower Knighta w Demon’s Souls za pomocą… bongosów od Nintendo.

Super Louis 64 podłączył wspomniane bongosy, aczkolwiek spędził przy swoim kontrolerze wiele godzin, aby odpowiednio wszystko ustawić. Ostatecznie bongosy okazały się całkiem sprawnym narzędziem, które pozwoliło mu pokonać dwójkę wspomnianych bossów. Zainteresowani mogą obejrzeć powyższy materiał w całości – gracz tłumaczy, jak udało mu się zaprogramować bongosy tak, aby nadawały się do grania, pokazał również zwykłą eksplorację i walkę ze standardowymi przeciwnikami. Nieźle, prawda?

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Demon’s Souls zadebiutowało 12 listopada bieżącego roku na konsoli PlayStation 5 (sprzęt w naszym kraju pojawiła się na rynku 19 listopada). Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi najnowszego projektu studia Bluepoint Games, zapraszamy pod ten adres. Zapraszamy również do lektury naszej recenzji autorstwa Adama Harpena Berlika, którą znajdziecie pod tym adresem.

Vanguard i Tower Knight z Demon's Souls pokonani – gracz użył bongosów

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!