Twin Mirror ocenione. Najnowsze dzieło twórców Life is Strange nie zachwyca

Mikołaj Ciesielski
2020/12/02 16:30

Pierwsze recenzje wskazują, że produkcja Dontnod Entertainment może rozczarować nawet wiernych fanów studia.

Twin Mirror zadebiutowało wczoraj na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Fragmenty rozgrywki, które twórcy publikowali przed premierą gry, dawały nadzieję, że najnowsza produkcja Dontnod Entertainment może dostarczyć ciekawą historię i zaskoczyć poszczególnymi mechanikami. Niestety wszystko wskazuje na to, że najnowsze dzieło twórców Life is Strange rozczaruje nawet największych fanów studia.

Twin Mirror ocenione. Najnowsze dzieło twórców Life is Strange nie zachwyca

Twin Mirror może się pochwalić średnią ocen na poziomie 68% w serwisie OpenCritic. Jedynie 46% recenzentów poleca najnowsze dzieło studia Dontnod Entertainment. Tytuł jest chwalony za interesującą główną intrygę oraz mechanizmy detektywistyczne. Produkcja oferuje także szereg ciekawych rozwiązań, jednak zgodnie ze zdaniem branżowych dziennikarzy twórcy nie wykorzystali ich potencjału.

Wśród wad recenzenci wymieniają zbyt krótką kampanię, a także fakt, że gra kończy się w momencie, w którym akcja nabiera największego tempa. Większości dziennikarzy nie przypadł do gustu również główny bohater.

Twin Mirror – wybrane oceny:

  • Shacknews – 8/10
  • Metro GameCentral – 7/10
  • GameSpot – 7/10
  • PCGamesN – 7/10
  • Destructoid – 6/10
  • PC Gamer – 5.2/10
  • IGN – 5/10

GramTV przedstawia:

Twin Mirror pod względem rozgrywki nie odbiega od ostatnich produkcji studia Dontnod Entertainment. Całość skupia się przede wszystkim na eksploracji, prowadzeniu rozmów z postaciami niezależnymi oraz podejmowaniu różnego rodzaju decyzji, które wpływają na dalszy rozwój wydarzeń.

Twin Mirror – wybrane oceny:, Twin Mirror ocenione. Najnowsze dzieło twórców Life is Strange nie zachwyca

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!