Bohater The Mandalorian grywalną postacią w Star Wars Jedi: Fallen Order

Mikołaj Ciesielski
2020/11/26 12:10
0
0

Jeden z fanów stworzył ciekawą modyfikację, która pozwala wcielić się w popularnego łowcę nagród.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że jeden z fanów stworzył w produkcji Dreams grę inspirowaną serialem The Mandalorian. Okazuje się, że nie jest to jedyny sposób, aby przejąć kontrolę nad popularnym łowcą nagród Dimem Djarinem. Na platformie NexusMod pojawiła się modyfikacja, dzięki której wspomniany bohater zastępuje Cala Kestisa w Star Wars Jedi: Fallen Order.

Bohater The Mandalorian grywalną postacią w Star Wars Jedi: Fallen Order

GramTV przedstawia:

Twórca modyfikacji o pseudonimie AlexPo21 informuje, że model postaci został stworzony na podstawie 2. sezonu serialu The Mandalorian. Gracze już po zainstalowaniu odpowiednich plików i uruchomieniu gry mogą zdecydować czy Dim Djarin ma mieć na sobie plecak odrzutowy i pelerynę, czy też ma poruszać się bez wspomnianych elementów garderoby. Ponadto autor zaleca pobranie pakietu modyfikacji KillerCarth's Stormtrooper Voice, która pozwala zmienić domyślny głos postaci kierowanej przez gracza.

Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowało na rynku w listopadzie 2019 roku. Tytuł jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!