Teraz każdy może wcielić się w Mandalorianina. Powstała gra w Dreams inspirowana serialem

Radosław Krajewski
2020/11/02 12:20

Jeden z fanów Gwiezdnych wojen postanowił zaadaptować serial w grze Dreams, tworząc poziomy zainspirowane Splinter Cellem.

Dreams to niezwykła gra, w której można zrobić niemal wszystko. Wielu domorosłych twórców udowodniło już, że produkcja oferuje ogromne możliwości. Już wcześniej pojawiały się niezwykłe projekty, jak odtworzenie Fallouta 4, sceny z prezentacji Unreal Engine 5, a nawet Halo Infinite, które wygląda zaskakująco dobrze. Teraz jeden z fanów zainspirował się serialem The Mandalorian, który niedawno wrócił wraz z drugim sezonem i stworzył grę z głównym bohaterem serialu. Efekt powinien zadowolić każdego wielbiciela Gwiezdnych wojen.

Teraz każdy może wcielić się w Mandalorianina. Powstała gra w Dreams inspirowana serialem

Za projekt odpowiada Tommaton, który w Dreams stworzył dwudziestominutową grę, w której sterujemy Dinem Djarinem, czyli tytułowym bohaterem serialu. Zadaniem gracza jest odnaleźć i uratować Baby Yodę.

GramTV przedstawia:

Gra została stworzona z myślą o skradaniu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wdawać się w otwartą walkę. Choć w Dreams widzieliśmy już ładniejsze projekty, to The Mandalorian: Conviction robi wrażenie dbałością o szczegóły, które przypadną do gustu fanom serialu. Zobaczcie, jak prezentuje się zapis rozgrywki z gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!