Baby Yoda najlepszym partnerem do wspólnych scen. Pedro Pascal zachwycony postacią

Radosław Krajewski
2020/10/29 10:50

Aktor wcielający się w głównego bohatera serialu The Mandalorian wypowiedział się o wspólnych scenach z Baby Yodą.

Już jutro z premierowym odcinkiem drugiego sezonu powróci The Mandalorian. Serial ze świata Gwiezdnych wojen przyniesie nam nowe przygody z ulubionymi postaciami. Nie zabraknie oczywiście najsłynniejszej obecnie postaci z uniwersum, czyli Baby Yoda. Sądząc po zapowiedziach, bezimienne dziecko będzie miało ważniejszą rolę do odegrania, niż w pierwszym sezonie. Powinno to przełożyć się na jeszcze więcej wspólnych scen z tytułowym Mandalorianinem. O wspólnych scenach z kukiełką wypowiedział się Pedro Pascal w niedawnym wywiadzie dla jednej z amerykańskich telewizji śniadaniowych. Aktor jest zachwycony wspólną pracą z kukiełkowym aktorem.

Baby Yoda najlepszym partnerem do wspólnych scen. Pedro Pascal zachwycony postacią

„To dziecko jest piękne, a szczegóły są niesamowite. Jest świetnym partnerem na planie. Industrial Light and Magic, który pracuje ze mną nad marionetką we wspólnych scenach, są niesamowici i nie uwierzylibyście, co są w stanie zrobić. W pewnej scenie nie byłem pewny, czy już ją kończymy, dlatego zaimprowizowałem dialog, co przy kukiełkowym aktorze nie powinno się wydarzyć. Oni jednak poszli za tym i odwrócili głowę Baby Yody, aby zareagował na moją kwestię. Nie było tego w scenariuszu, razem to stworzyliśmy” – powiedział Pascal.

GramTV przedstawia:

Baby Yoda stał się światowym fenomenem po premierze pierwszego sezonu The Mandalorian. Postać ostatnio dołączyła do gry Star Wars: Squadrons, a jego wizerunek można znaleźć na nowym licencjonowanym padzie do Xboxa.

Szczegóły dotyczące fabuły drugiego sezonu The Mandalorian nie są znane. Reżyserami nowych odcinków są: Bryce Dallas Howard, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Jon Favreau i Carl Weathers.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!