Poczuj się jak główny bohater The Mandalorian z nowym oficjalnym padem do Xboxa

Radosław Krajewski
2020/10/26 17:30

Microsoft zaprezentował nowy pad, który powstał we współpracy z marką Gwiezdnych wojen.

Premiera drugiego sezonu The Mandalorian zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy piątek zadebiutuje pierwszy odcinek nowej serii. Wcześniej platforma Disney+ zaprezentowała oficjalny zwiastun produkcji oraz kilka nowych fragmentów z nadchodzących epizodów. Teraz przyszedł czas na prawdziwą niespodziankę dla graczy. Xbox nawiązał współpracę z marką Gwiezdnych wojen i z połączenia obu mocy powstał unikatowy kontroler inspirowany serialem The Mandalorian.

Wczytywanie ramki mediów.

Pad działający z Xboxem One, Xboxem Series X|S i z PC posiada podstawkę ładującą Xbox Pro, która pozwala na granie przy jednoczesnym ładowaniu. To, co jednak wyróżnia kontroler, to mandaloriańskie wzornictwo, które emituje zbroję bohatera serialu. Natomiast na odwrocie pada znajdziemy wizerunek najsłynniejszej obecnie postaci z uniwersum Gwiezdnych wojen, czyli Baby Yody. Kontroler niestety nie doczeka się usprawnień, które będą obecne w padach na nowej generacji.

GramTV przedstawia:

Cena zestawu wynosi 849 zł. Niestety nie znamy daty premiery kontrolera. Pada możemy zamówić w oficjalnym sklepie Microsoftu.

Poczuj się jak główny bohater The Mandalorian z nowym oficjalnym padem do Xboxa

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
1
elmartin
Gramowicz
27/10/2020 02:21

Mi się nie podoba, ale na pewno jego plusem jest to, że nawet za wiele lat będzie wyglądał jak nowy ;)