Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Baby Yoda zawita do Star Wars: Squadrons. Gra otrzyma zawartość z The Mandalorian

Radosław Krajewski
2020/10/27 11:00

Najnowsza gra ze świata Gwiezdnych wojen doczeka się jutro aktualizacji, która wprowadzi nowe kosmetyczne elementy do zdobycia.

Star Wars: Squadrons zostało bardzo ciepło przyjęte przez recenzentów. Gra mogła pochwalić się wysokimi ocenami, pomimo licznych problemów, szczególnie w wersji na komputery osobiste. Produkcja od początku była tworzona jako kompletny produkt i EA nie zamierza dalej rozwijać swojej gry, dodając nową zawartość. Na szczęście posiadacze mogą liczyć na mniejsze dodatki, takie jak elementy kosmetyczne, które w jutrzejszej aktualizacji pojawią się w grze.

Baby Yoda zawita do Star Wars: Squadrons. Gra otrzyma zawartość z The Mandalorian

Twórcy przygotowali zestaw nowych elementów inspirowanych serialem The Mandalorian. Gracze poprzez postępy w rozgrywce zdobędą ozdoby deski rozdzielczej swojego statku, w tym hologramy oraz figurki, takie jak Baby Yoda oraz łowca nagród, droid IG-11.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Star Wars: Squadrons zadebiutowało 2 października bieżącego roku na PC, Xboxa One i PlayStation 4. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czy warto spróbować swoich sił jako pilot gwiezdnowojennego myśliwca, zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!