Remake Demon’s Souls z nowymi screenami i fenomenalną okładką na PS5!

Mikołaj Ciesielski
2020/09/09 15:10

Amazon publikuje nowe materiały z odświeżonej produkcji From Software.

Zapowiedź odświeżonej wersji Demon’s Souls miała miejsce na czerwcowym pokazie gier na PlayStation 5. Prezentacji towarzyszył również pierwszy zwiastun, a deweloperzy ze studia Bluepoint Games odpowiedzialni za remake pierwowzoru stworzony przez From Softwarte, opublikowali wówczas także pierwsze zrzuty ekranu. Dziś Amazon postanowił zaktualizować stronę poświęconą odświeżonej wersji Demon’s Souls. Dzięki temu do sieci trafił projekt okładki, a także nowe screeny.

Remake Demon’s Souls z nowymi screenami i fenomenalną okładką na PS5!

Trzeba przyznać, że okładka Demon’s Souls w wersji na PlayStation 5 prezentuje się naprawdę fenomenalnie. Oczywiście nie wiemy, czy właśnie taka grafika będzie zdobić pudełka odświeżonej wersji produkcji From Software. Mamy jednak nadzieję, że Amazon nie opublikował tego projektu przez przypadek i już wkrótce takie same opakowania trafią na półki sklepowe.

Ponadto na karcie produktu pojawiły się także nowe zrzuty ekranu, które potwierdzają, że ekipa Bluepoint Games, która jest odpowiedzialna za remake Demon’s Souls, nie wybrała drogi na skróty, ponieważ gra prezentuje się na nowych materiałach wyśmienicie. Fani oryginału na pewno nie mogą się doczekać, aż ponownie zanurzą się w produkcji, która dała początek grom z gatunku souls-like. Opublikowane przez firmę Amazon materiały znajdziecie na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Warto również wspomnieć, że jakiś czas temu do sieci trafiły plotki, według których remake Demon’s Souls będzie tytułem startowym dla konsoli PlayStation 5. Niestety cała sytuacja nie doczekała się komentarza ze strony twórców oraz firmy Sony.

Remake Demon’s Souls zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Deweloperzy wciąż nie ujawnili daty premiery gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!